Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz úgy gondolta ezek...

A Fidesz úgy gondolta ezek szerint hogy Trump majd a szövetségesük lesz a hülyeségeikben?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék ne vagyok elragadtatva Trump elnökségétől egyébként..


De a Rezsi Szilárd szerint

[link]


és hát még a Lex CEU-val is sikerült Trumppal kicsit szembekerülni, és ha jól tudom meg se hívta Viktorkát oda Trump. )ha tévedek vagy lemaradtam nyugodtan linkelje valaki megköszönöm.)


Szal ehhez képest nem ez történt? Nem sikerül Trumppal haverkodni a Brüsszel elleni harcban, Soros elleni harcban? Nem a szövetségesük?

Marine Le Pen lehet hogy az lett volna de azt bukták ugye. Sőt kifejezetten rosszul jártak.



#Orbán Viktor #Putyin #Donald J Trump
2017. máj. 25. 17:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja meg lehet ennek köze Putyinhoz? Hiszen ugye azt hitte mindenki hogy majd milyen jóban lesz Trump meg Putyin. (Én is). De ez valahogy nem sikerült, nem is meglepő kiküszöbölhetetlen orosz-amcsi ellentétek miatt gondolom.
2017. máj. 25. 17:42
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Orbánék azért nyaltak Trumpnak már a választások előtt, mert remélték hogy majd Trump meghálálja valahogy. Csakhogy ez nem így működik a valóságban, mint ahogy fideszék eltervezik.
2017. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alain Delon ***** válasza:
56%
A CEU dolgot épp azért nyomatják, hogy G. Orbán lefotóztathassa magát Trumpppal. De már csúnyán fog mutatni a történelemkönyvekben, hogy a román miniszterelnököt a beiktatására is meghívta Trump, G. Orbánnak eddig meg még annyit se mondott, hogy bakfitty.
2017. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem olyan érzésem van és volt, hogy már az sem volt igaz, hogy Orbán gratulált Trumpnak, meg telefonon beszélgettek stb ....
2017. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Trumpot Nem èrdekli a Ceu, a külügyi tàrcàban mèg Obama emberei ülnek csakugy mint az USA egyik liberàlis fellegvàrànak szamito New York àllam Demokratie parthoz tartozò vezetői
2017. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5# ez jó volt. Egy pillanatig azt hittem komoly. :-)
2017. máj. 25. 18:42
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Én már Trump győzelme után se. Értettem.azokatt, akik ettől csodát vártak, vagy éppe amerikai- orosz- magyar "tengelyről" fantáziáltak.
2017. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Az egy Dolog,hogy Te mit hiszel komolyan...Te se gondoltad,hogy a vilagvezeto hatalmanak elnoket erdekli,hogy a Demokrataj kampanyat finanszirozo Soros egyetemet bezarjak vagy nem egy olyan orszagban amirol azt se tudja,hogy hol van... amugy nezd meg mar meg a Ceu ugyben nyilatkozo kulugyi szovivoket mind Obama tette őket oda..new York àllambol is csak a demokrata vezető ugatnak
2017. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

# 8/8 Időpont ma 19:31


Okoska, abba nem gondolsz bele, hogy ez nem az elnök dolga? :-) Tudod, hatalmi ágak szétválasztása, nem egy kézben van a döntés, meg ilyenek. Minden ami a fityiszdroidoknak elképzelhetetlen.

2017. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne oktass mar ki legyszives, beletelik mèg egy par honapba amig Trump az Amerikai kormanyzat minden szegletet kicsereli,igy a külügyi tarcat is,majd hamar az ő emberei ülnek ott szarnak a Soros ceujara,nem utolsosorban azerr,mert az egyetemmel kapcsolatnan allo szervezetek Trump uj bevandorlaspolitikajanak ellenzoi,a valasztasok idejen is Clinton szekeret toltakAmugy az usaban,pont,hogy nincsenek elvalasztva egymastol a hatalmi agak
2017. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!