Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Botka azonnal lebontaná a...

Botka azonnal lebontaná a határzárt a Szerb határon. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Vajon igaza van vagy sem? [link]
2017. máj. 26. 06:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

Legalább a kérdésedben ne hazudj.


Ha lesz egységes EU határvédelem, akkor valóban felesleges lesz, ugyanis már a görögök meg a bolgárok meg fogják nekünk fogni a problémás egyedeket. Ilyenkor célszerű leszerelni, mert azon kívül, hogy fenntartási költsége is van, még a vadonélő állatoknak se tesz jót, és különösebb ellenőrzés nélkül két sor kerítés semmit nem ér azok ellen, akiknek komoly szándékuk van a határsértésre.


Röviden: értelmes EU esetében feleslegessé fog válni.

2017. máj. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
21%
Már most is felesleges, mert nem jönnek migránsok. Legfeljebb néhány , de ők is elbújnak a vonatokon. A határrendészek pedig elfogják őket.
2017. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
37%
A migráció kapcsán egy percig nem oszt nem szoroz egy magyar kerítés. Az élővilág viszont már eddig is brutális károkat szenvedett miatta.
2017. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
51%
Botka esetében ez tökéletesen érthető, hiszen ők ott vannak a szerb határ mellett és neki nyilván jó viszont kellene fenntartani a szerbekkel, akiknek most az ott feltorlódó migránsok sok gondot okoznak. Budapesten a Kossuth téren ilyen gond nincs.
2017. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
39%
Jelen pillanatban ez csak a humanitárius eljárás része lenne, közben az EU dolgozna az egységes működő bevándorlás politikán, amin ugye 2015-re nem lehetett hiszen valljuk be váratlan volt ekkora létszám. Mert ugye nézzük meg milyen helyeken vannak a határon azok akik menedéket kérnének. Nem is kommentálom. De amúgy csak átjárási engedélyt akarnának, nem tudom mibe kerülne átvinni őket az országon...
2017. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
24%
Az eu evtizedek ota fogad be minden jottmentet, ezek maguktol soha nem fogjak valtoztatni a bevandorlaspolitikajukon, Most valamivel kevesebb migrans jön,de eppugy jonnek,csak Most a Media nem szamol be Rola, de a csokkenesben nagy szerepet jatszott a kerites,mert pl elterjedt a hire,hogy a magyar hataron nem könnyű atjutni
2017. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
57%

2:

Azért nem jönnek, mert tudják, hogy határzár van.

Nem jó ötlet.

2017. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Pro Patria ***** válasza:
62%

"Mert ugye nézzük meg milyen helyeken vannak a határon azok akik menedéket kérnének. Nem is kommentálom."

- Nézted is, 59%-os? Vagy csak a 444 cikkfotóin keresztül? Amikor én beszámoltam neked néhány elsőkézből vett dologról, úgy minősítetted, "látod? rád is hatott a kormány propagandája". Röhej. Kész. Ez, így, egymás mellett, leírva színtiszta röhej.:D Még megsértődni sem tudok rajta, annyira megnevettett ez a szürreális helyzet.


"De amúgy csak átjárási engedélyt akarnának, nem tudom mibe kerülne átvinni őket az országon..."

- Az, hogy _senki_ nem jöhet be a schengeni övezetbe leellenőrizetlenül, mert azon belül már _nincsen_ útleveles határellenőrzés. Aki Olaszországba bejutott, az Magyarországba és Litvániába is. És fordítva, akit Magyarország átenged, azt már nem éri kontroll.

Nem olyan bonyolult ez.

2017. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
44%

"Nem olyan bonyolult ez."


De. Az. Ugyanis nem 3-an 4-en jönnek, kicsit nagyobb a probléma ha neked nem tűnt volna fel. Tudjuk mi a schengeni övezet tudjuk mi a határellenőrzés, mi az illegális bevándorlás. Csak itt nem teljesen erről van szó. Egy kicsit nagy a tömeg ahhoz hogy leegyszerűsítsük a problémát.


"Nézted is, 59%-os? Vagy csak a 444 cikkfotóin keresztül? "


Néztem.



"Amikor én beszámoltam neked néhány elsőkézből vett dologról, úgy minősítetted, "látod? rád is hatott a kormány propagandája". Röhej. Kész. Ez, így, egymás mellett, leírva színtiszta röhej.:D Még megsértődni sem tudok rajta, annyira megnevettett ez a szürreális helyzet. "


mea culpa, én vétkem. Elismerem. Se korrekt se érdemi nem volt tudom. Gyenge pillanatok. Legközelebb érdemibb vitát folytatok róla ennyit tudok tenni.

2017. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Pro Patria ***** válasza:
10%

"Nem olyan bonyolult ez.

-> De. Az. Ugyanis nem 3-an 4-en jönnek, kicsit nagyobb a probléma ha neked nem tűnt volna fel. Tudjuk mi a schengeni övezet tudjuk mi a határellenőrzés, mi az illegális bevándorlás. Csak itt nem teljesen erről van szó. Egy kicsit nagy a tömeg ahhoz hogy leegyszerűsítsük a problémát."

- Másra írsz, mint amit én mondok. Nem először, de még mindig nem tudtam megszokni.

Én arra válaszoltam, miért kell határzár, és miért nem lehet "egyszerűen csak hagyni átmenni" őket, ha úgysem ez a célország számukra.


"Nézted is, 59%-os? Vagy csak a 444 cikkfotóin keresztül?

-> Néztem."

- És hol volt rá alkalmad, ha megosztod velem ezt az infotmációt?

2017. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!