Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki bevándorláspárti itt, és...

Ki bevándorláspárti itt, és ki nem?

Figyelt kérdés

Éles viták vannak itt a liberálisok, és a konzervatívok között, minden előjel nélkül kérdezem:


-Ki szeretné, ha a családja közelében letelepítenének olyan emberek, mint akik sokáig a Keleti pályaudvarnál voltak?


Ne kezdjetek el nácizni nekem, mert semmi olyat nem írtam, ami nem lenne igaz. Ha betelepítjük őket, nem a Holdon fognak lakni.



2017. máj. 28. 15:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%
Amugy ezt nem "pártolják/ nem pártolják" jobb helyeken, hanem meg oldani akarják.
2017. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem pártolás kérdése. Attól mert én mondjuk nem akarom mindet a tengerbe lőni, még ugyanúgy nem akarok tömegesen, ellenőrizetlenül beengedni. Viszont valahogy meg kell oldani a helyzetet. Így a kvóta szerinti befogadás teljesen jó megoldás lenne.
2017. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Félreérted a kérdést. Én a TE véleményedre vagyok kíváncsi. Nem arra, hogy aztán a valakik tudják-e integrálni őket vagy sem.
2017. máj. 28. 15:59
 4/51 anonim ***** válasza:
10%

"Viszont valahogy meg kell oldani a helyzetet"


Semmiféle betelepítés nem megoldás.

Egyedül a migránsok kint tartása, embercsempészek eliminálása lenne a megoldás.


Ha a migráns beengeded Európába, azt ki nem teszed többé.Ráadásul még a népes famíliáját is hozza.

2017. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
24%
Van egy ilyen alapszabály a libsiknél, hogy a jobboldalhoz képest falegyenest mást kell hirdetni. Ha ez a valósággal inkonzisztens, akkor a valósággal az.
2017. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Többekkel egyetértek, de a kérdés továbbra is az, hogy TE a CSALÁDODDAL együtt akarsz-e élni bevándorlókkal.

Esélyt adni rá mondjuk, hogy a lányod majd egy ilyen sráccal érkezik a családi ebédre 20 év múlva.

2017. máj. 28. 16:09
 7/51 anonim ***** válasza:
49%
Van egy ilyen alapszabály a szélsőjobbereknél, hogy muszáj mindennap szidni a liberálisokat. Ha nincs miért, vagy fogalmuk sincs mi a liberális álláspont, akkor kitalálnak valami hazugságot (szalmabáb).
2017. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
19%
Én nem. Rühellem a migrantokat.
2017. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%

A menekülthelyzet még mindig nem egyenlő a bevándorlással. Amikor azt kérdezed, hogy valaki bevándorláspárti-e, azzal arra vagy kíváncsi, hogy támogatod-e, hogy a hatályos magyar törvényeknek megfelelően érkezzenek külföldi állampolgárok.


Pl. jöhessen-e határontúli magyar Budapestre dolgozni, miután felvételt nyert egy pesti cégnél?


Jöhessen-e amerikai diák tanulni az orvosira, miután kifizette a tandíjat?


Jöhessen-e magyar férjéhez a japán nő, miután Japánban összeházasodtak?


Ez a bevándorlás.

2017. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Fatal_3rror_ ***** válasza:
77%
Magyarul ez is amolyan Fideszes 1 válaszos kérdés? :)
2017. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!