Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc urizálását...

Mészáros Lőrinc urizálását mikor unja már meg a magyar nép?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na és miért unná meg? Hiszen ő tette oda, ahol van. A barátja csak az eszköz a végrehajtáshoz.
2017. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
61%
Szerintem soha. Ez a nép azt élvezi ha a szemüket is kilopják. Én erre jutottam
2017. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Már megunta a magyar nép, de mit csináljunk? Konkrétan ha Felcsútra mész már jön a rendőrautó meg az "önkéntes polgárőrök". Igazoltatnak, adatokat írnak fel... Még ez tart addig percenként milliókat zsebel be Lőrinc. (Amúgy én nem hiszem el hogy Lőrinc lenne ott a milliárdos meg az ész............)
2017. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A magyaroknak ez a normális társadalmi berendezkedés, szóval nem nagyon unják meg.
2017. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Annyira korrupt ez az ország,milliók élnek szegénységben és ami Felcsúton megy azt bambán nézi a nép.

A mindent átszövő korrupció sem bujtatja meg ezt a kormányt?

Voltak már itt korrupt kormányok,de ez túl tesz az összesen.

És közben milliók tapsolnak neki,a fiatalok meg menekülnek ebből az élhetetlen országból.Borzalom.

2017. máj. 30. 08:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar hátán szántani is lehet, csak az ekevas nemzeti színű legyen."


Mikszáth Kálmán

2017. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Majd jól megkapod, hogy egy büdös, sikertelen, lusta, irigykedő proli vagy, aki semmit sem tud, csak irigyli a felsőbbrendű, sikeres, gazdag, szép, keményen dolgozó, egészséges, árja emberektől a vagyonukat.

Ja, meg még Soros György ügynöke is vagy, tehát duplán dögölj meg.

2017. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na ez nagyon jó idézet!Lopom.:)

Szemünk láttára rabolják ki az országot,dús gazdagságban élnek állami megrendelésekből.

Mert nem a tehetségükből az egy biztos!

Már értem azt hogy miért tartott a Kádár rendszer olyan sokáig ebben az országban.Ez egy ostoba nép,eladja a lelkét 100 forintos rezsicsökkentésért,meg migránsozásért.

2017. máj. 30. 08:37
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


Én nem is sajnálom őket egyáltalán. Inkább a magunkhoz hasonlókat sajnálom, akik áldozataik vagyunk és akaratunk ellenére minket is jobbágysorba kényszerítenek magukkal együtt Agyarországon.


[link]


Ezt nézd meg.

2017. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megunni? Még csak most kezdődött!
2017. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!