Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak tényleg nem...

A baloldaliak tényleg nem fogják fel, hogy Magyarországon a kerítéslebontásával meg migranssimogatással nem lehet választást nyerni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Szóval mondjanak olyan dolgokat, amik egyrészt ellentmondana az előző megszólalásaiknak, másrészt ők sem gondolják komolyan, csak és kizárólag a győzelemért?


Végül is jó stratégia, a fidesznek is bevált a gerinctelenség...


(Amúgy a migránssimogatás túlzó...max. a DK-ra lehet mondani, de fene se tudja, hogy te mit értesz most baloldal alatt)

2017. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

"Szóval mondjanak olyan dolgokat, amik egyrészt ellentmondana az előző megszólalásaiknak, másrészt ők sem gondolják komolyan, csak és kizárólag a győzelemért? "


Van már benne gyakorlatuk, lásd (n)olimpia.:-)

2017. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

"Van már benne gyakorlatuk, lásd (n)olimpia.:-)"


Ott a pont! :)

Egy újabb ok, hogy kitörjünk az Mszp-Fidesz periódusból.

2017. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

A stabil orbángyűlölő fél millió emberre építenek, akik legalább parlamenti honoráliumhoz hozzájuttatják őket.

Nem hülyék egyáltalán. Kockázatos lenne bármi mással kampányolni.

2017. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Amíg nincs Magyarországnak alkotmánya és minden fontos pozícióban fideszesek ülnek, addig sehogy sem lehet nyerni, pont.
2017. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

# 2/5     ma 11:52


Nolimpiában mi is volt az ellentmondó? Hogy most ne, de később esetleg lehet, egy kevésbé tolvaj vezetéssel? :-) Tényleg ellentmondás amig a fityisz van hatalmon.


Huszonpár meg megint csak az orbángyűlölő mantrával tud jönni. Nem veszi észre, hogy az ország több mint fele nem kér vityájából (sem). :-D

2017. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Botka annyit mondott, hogy lebontaná a kerítést, amennyiben megoldódna a migrációs probléma.

Hogy neked ezzel mi a problémád, nem tudom. De szerintem sem kellene oda a kerítés, ha már nem jönnek bevándorlók. Mert akkor minek?

2017. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Oké, akkor nekik is gyűlölködö plakátokkal kellene nyomulniuk, mint a narancskomcsiknak, ugye?
2017. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Nolimpiában mi is volt az ellentmondó? "


Azt hittem, tájékozott felnőttek formálnak itt véleményt, de egye fene, csak neked:


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=sXlSsr_Eg6g


[link]


Tudom, sz..r ügy, hogy van, aki akár 2 évvel ezelőtti (:D) dolgokra is emlékszik.:-)

2017. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

# 9/9     ma 13:07


Szerintem akkor utánajárhatsz a további fejleményeknek is, az nem volt két éve. :-)

Mondjuk azt persze elfelejtetted, hogy a Nolimpa főszervezője a Momentum volt, akiknek ehhez nincs közük.


És most szándékosan nem hozom fel az internetadó, vasárnapi boltzár és a többi témában tett órákon belüli fideszes szélkakas elvet, csak erre fókuszálok :-)

2017. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!