Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állt elő az a visszatasz...

Miért állt elő az a visszataszító helyzet, hogy aki nem szociális-liberális elveket vall, az semmi más nem lehet csak újfasiszta és náci?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
azért, mert a jobb oldal nemhogy elhatárolódna a kukagyujtógató csőcseléktől, hanem még szándékos közösséget is vállal velük. Forradalmároknak, hősöknek kiáltja ki őket. Éshát, ahogy a mondás is tartja, madarat tolláról...
2008. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azért, mert sokkal egyszerűbb és kényelmesebb beskatulyázni valakit, mint elbeszélgetni vele, meghallgatni az érveit, amit azután el lehet vetni, vagy el lehet fogadni. Kétpólusú lett sajnos a társadalom, bal vagy jobb, Gyurcsány, vagy Orbán. Én például konzervatív értékrendet vallok, ezek szerint jobboldali vagyok, de sosem gyújtogattam kukákat. Kedves előző! Van egy olyan mondás is: ki mint él, úgy ítél!
2008. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Kedves Előző!


Nagyon derék, hogy te nem gyujtogattál kukákat. Ha vetted volna a fáradságot és esetleg azt is leírod, hogy ráadásul el is itéled azokat akik ilyet csinálnak, akkor egy kicsit feljebb is emelkedtél volna a szememben, mint a jobboldal többsége. Ezt azonban sem te, sem ők nem tették meg, sőt, ők még tovább is mentek kebelükre ölelvén a randalírozókat, így nem látom, miért is kellene köztetek különbséget tennem, ha ezt ti magatok nem teszitek meg...


Így utólag köszönöm, hogy ílyen lelkesen megmutattad miről is beszélek...


Mellesleg, "ki mint él, úgy ítél" ha te nem itéled el őket, akkor te is úgy élsz????

2008. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesnek tartottam leírni, hogy elítélem a törést-zúzást kukagyújtogatást, kődobálást stb. mert szerintem minden normális ember elítéli. A kérdezőnek próbáltam válaszolni, ne haragudj, hogy az én véleményemet írtam le, nem a tiedet ismételtem meg.
2008. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert a céljuk a jobboldal lejáratása. Ha az embereknek a jobboldalról a kukagyújtogatás/kődobálás jut eszébe, persze, hogy nem fognak rájuk szavazni. Amúgy pedig én úgy hallottam, hogy az a bizonyos jobboldali párt vezetője több TV riportban is elítélte a kődobálókat, szóval nem azonosulnak velük. A baloldalnak pedig nagyon egyszerű, hogy ha pl. meccsről hazafelé tartó futballhuligánok megrongálnak vmit az utcán, rögtön rávágják, hogy "na ezek is biztos a jobboldaliak voltak". Ja, és ha valaki nem írja oda a válaszában, h elítél valamit, az nem azt jelenti, h azonosul vele. Te sem írtad oda, h elítéled a kommunizmus alatt történteket, tehát azonosulsz vele; ez durva!
2008. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

mi lenne, ha nem tartanátok feleslegesnek leírni? mi lenne, ha végre a jobboldali vezetők is felemelnék a szavukat ellene?

Amíg ezt nem teszitek meg, addig én nem fogok különbséget tenni.


Mert vétkesek közt cinkos aki néma.

2008. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Mutass nekem egy szociális-liberális elveket valló kukagyújtogató, Árpád-sávos lobogót lengető, rendőrökre utcakövekkel dobálódzó embert! Vagy egy zöld szamarat...
2008. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát drogos, tolvaj, munkakerülő, alkoholista szociális-liberális embereket tudok mutatni, mondjuk ők tényleg nem lobogtatnak Árpád-sávos zászlót (mert azt se tudják, mi az)..
2008. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A fenti "tulajdonságok" egyben becsületsértések is, de minimum rágalmak, melyeket bizonyítani kellene! Míg az ellenkezőket élő egyenes adásban nézhetem. Kicsit óvatosabban fogalmazz!
2008. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A nacionalizmus nem a legjobb ut a nemzet szamara,ennel csak a nemzeti ontudatlansag,meg a magyar erdekek semibevetele a rosszab.
2008. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!