Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Létezik ma Magyarországon olyan politikus aki becsületes?

Olyanra gondolok aki nem lop nem csal és nem hazudik a munkáját tisztességesen végzi

2017. jún. 16. 09:39  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Sok ilyen létezik.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2017. jún. 16. 09:43 Privát üzenet
Biztosan van, csak ezeket előbb-utóbb kigolyózzák mindenhonnan, mert nem lehet velük "üzletet" kötni. Olyan ez, mint a régi kabarétréfában, ahol valaki XY-ról azt mondja, hogy jó ember. Erre megerősítőleg és pontosításképpen rámondja a beszélgetőpartner: szóval hülye...

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2017. jún. 16. 09:53 Privát üzenet
Persze, a Soros Gyuri.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2017. jún. 16. 10:17 Privát üzenet
Van de gyógyítható. Álltalános tünetek empátia, émelygés, emberek iránti érdeklődés. Napi egyszer a tükör előtt kell hazudni és hipp hopp kigyógyul az ember.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2017. jún. 16. 10:36 Privát üzenet
Karácsony Gergő, Szél Bernadett, Szabó Rebeka, Szabó Tímea, Szelényi Zsuzsa, Majtényi Laszló, Gulyás Márton(aktivista de politikai) , Tamás Gáspár Miklós, Demeter Márta, van egy csomó. Csak pont ezért nincsenek reflektor fényben.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2017. jún. 16. 12:40 Privát üzenet

Nyilván ki fogok felejteni párat, tőlük elnézést, ha olvassák :-D

Karácsony Gergely, Szabó Rebeka, Schiffer András, Hadházy Ákos, Vágó Gábor, Novák Előd, Kövér László, Pokorni Zoltán.

A felhördülések előtt, a tisztességes nem egyenlő azzal, hogy egyet is értek vele :-)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2017. jún. 16. 14:13 Privát üzenet
Oh, tudtam hogy kihagytam valakit. Vágó Gábort.:-) Én nem hördülök fel, csak eszembe juttattad.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2017. jún. 16. 14:17 Privát üzenet

TGM és Gulyás Marci a szememben nem politikusok, előbbi túl rég volt és már nem is azokat a nézeteket képviseli, utóbbi pedig soha nem is volt. Szóval csak emiatt maradtak le a listámról.

Aztán voltam olyan hülye, hogy a teljes 4K!-t is kihagytam :-)

Amúgy a Novák, Kövér, Pokorni lóg ki nálam, de annak ellenére, hogy cseppet sem vagyok jobboldali, őket egyáltalán nem korrupt, elvhű embereknek látom. Csak az elveiket nem szeretem :-D

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2017. jún. 16. 15:04 Privát üzenet

Ez teljesen így van, az én listámon is vannak olyanok akikkel nem értek teljesen egyet, de el kell ismernem hogy becsületük van. Ilyen a Gulyás Marci pl, és TGM.

Számomra politikusok, attól hogy nem a szavazó lapokon látjuk őket, és nem parlamenti helyekre, meg köztisztekre pályáznak. TGM-et pl az a fontos ami jellemzi hogy régóta de bent van szerintem. Mert írhattam volna Sólyom Lászlót, akit nagyra tartok, de Ő már kint van. Ha így vesszük. nem publikál meg ilyesmi, ritkán jelenik meg.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2017. jún. 16. 15:17 Privát üzenet
Orbán, Semlyén, Pokorni, Rogán Kósa mind ilyen.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2017. jún. 16. 18:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hova tűntek a legnagyobb politikusok? Ma miért nincs tisztességes politikus nálunk?
Miért éri meg SZÉP kártyát elfogadni?
2001-ben melyik magyar politikus nyilatkozott arról, hogy Magyarországnak több millió bevándorlóra lenne szüksége?
Hogy lehet valaki párton kívüli politikus?
Szerintetek a magyar politikusok milyen állattá változnának a személyiségük szerint?
Melyik Fideszes politikus mondta, ha mondta egyáltalán valaki, hogy "pesti srácokat vidékre"?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!