Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik ma Magyarországon...

Létezik ma Magyarországon olyan politikus aki becsületes?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki nem lop nem csal és nem hazudik a munkáját tisztességesen végzi
2017. jún. 16. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen létezik.
2017. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van, csak ezeket előbb-utóbb kigolyózzák mindenhonnan, mert nem lehet velük "üzletet" kötni. Olyan ez, mint a régi kabarétréfában, ahol valaki XY-ról azt mondja, hogy jó ember. Erre megerősítőleg és pontosításképpen rámondja a beszélgetőpartner: szóval hülye...
2017. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a Soros Gyuri.
2017. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van de gyógyítható. Álltalános tünetek empátia, émelygés, emberek iránti érdeklődés. Napi egyszer a tükör előtt kell hazudni és hipp hopp kigyógyul az ember.
2017. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Karácsony Gergő, Szél Bernadett, Szabó Rebeka, Szabó Tímea, Szelényi Zsuzsa, Majtényi Laszló, Gulyás Márton(aktivista de politikai) , Tamás Gáspár Miklós, Demeter Márta, van egy csomó. Csak pont ezért nincsenek reflektor fényben.
2017. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ki fogok felejteni párat, tőlük elnézést, ha olvassák :-D


Karácsony Gergely, Szabó Rebeka, Schiffer András, Hadházy Ákos, Vágó Gábor, Novák Előd, Kövér László, Pokorni Zoltán.


A felhördülések előtt, a tisztességes nem egyenlő azzal, hogy egyet is értek vele :-)

2017. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Oh, tudtam hogy kihagytam valakit. Vágó Gábort.:-) Én nem hördülök fel, csak eszembe juttattad.
2017. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

TGM és Gulyás Marci a szememben nem politikusok, előbbi túl rég volt és már nem is azokat a nézeteket képviseli, utóbbi pedig soha nem is volt. Szóval csak emiatt maradtak le a listámról.


Aztán voltam olyan hülye, hogy a teljes 4K!-t is kihagytam :-)


Amúgy a Novák, Kövér, Pokorni lóg ki nálam, de annak ellenére, hogy cseppet sem vagyok jobboldali, őket egyáltalán nem korrupt, elvhű embereknek látom. Csak az elveiket nem szeretem :-D

2017. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen így van, az én listámon is vannak olyanok akikkel nem értek teljesen egyet, de el kell ismernem hogy becsületük van. Ilyen a Gulyás Marci pl, és TGM.

Számomra politikusok, attól hogy nem a szavazó lapokon látjuk őket, és nem parlamenti helyekre, meg köztisztekre pályáznak. TGM-et pl az a fontos ami jellemzi hogy régóta de bent van szerintem. Mert írhattam volna Sólyom Lászlót, akit nagyra tartok, de Ő már kint van. Ha így vesszük. nem publikál meg ilyesmi, ritkán jelenik meg.

2017. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Orbán, Semlyén, Pokorni, Rogán Kósa mind ilyen.
2017. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!