Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti mit gondoltok...

Fideszesek! Ti mit gondoltok a Beatles, Pink Floyd és a többi pszichedelikus "libsi-hippi" együttes zenéjéről és világnézetéről?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 26. 17:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
..erre a kérdésre nem lehet olyan egyszerűen felelni. Én például szimpatizálok a Vörös hajú lányokkal, de lehet, hogy te hánysz tőlük. Na bumm! Most akkor vitatkozhatnánk arról, hogy: "De a vörös hajú lányok nem szépek!", mire én: "De te kérdezted...".
2017. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem hogy lehet zenéhez politikát társítani, főleg megadni kulcsszóként Orbán Viktort...

Érdekes kérdező ez... szívtál, ittál valamit kérdező?

2017. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem látom a kérdésnem a logikát. A Beatles és Pink Floyd fénykorában Fidesznek még híre-hamva sem volt.

Nem vagyok fideszes, igaz, libsi sem, a fő kérdésekben jobbos inkább, bár legtöbbször normális - ja, ilyen párt nincs? - a Beatles nálam elmegy kategória, amellett, hogy van néhány jobb számuk, a Pink Floyd-ot pedig imádom.

2017. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igazából az egyik hozzászólás miatt ötlött fel bennem ez a kérdés, amikor valaki azt írta hogy az igazi jobboldaliak utálják a Beatles zenéjét.
2017. jún. 26. 17:26
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Valaki írt egy hülyeséget, erre te meg utána kontrázva kérdezel egy hülyeséget? :D
2017. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Azért kulcsszóként odaírni a nácizmust... Hogy? Mi köze van a náciknak a Pink Flyodhoz és Orbán Viktorhoz?...
2017. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%
2017. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok Fideszes és imádom a Pink Floyd zenéjét.
2017. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 hájaaa ***** válasza:
65%

Nem kell mindent és mindenkit kategorizálni! Lehet, hogy valaki "libsi" mert meghallgatja a véleményed és nem küld el a halálf**ba, de közben sok nemzetiségi kérdésben más a véleménye. Mellette szívja a füvet és utálja a szegényeket. Egyik dologban liberális a gondolkodásmódja másikban konzervatív;komcsi;náci;vallási.

Attól hogy most nagyon menő mindenkit egy kalap alá venni alapjába véve nem így működik.

szal a kérdésedre a válasz az hogy nincs válasz

2017. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%

A Beatles-t nem szeretem. A Floydot imádom. Egyébként úgy tudom épp náluk évtizedes politikai-világnézeti ellentétek vannak Gilmour és Waters között. Nem érdekel a politikai hovatartozásuk, mindkettő zseni. Sajnálom, hogy képtelenek együtt dolgozni.

Hendrix tőlem fényévekre álló életvitele sem befolyásol abban, hogy imádjam, amit csinált, mert szintén zseni volt.

És fordítva is igaz, van zenész, aki emberileg/világnézetileg szimpatikus, de a zenéje nem az én világom.

2017. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!