Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek, ha nettó 100...

Szerintetek, ha nettó 100 ezer forint/fő lenne a szegénységi küszöb Magyarországon, akkor az országban hány szegény ember lenne?

Figyelt kérdés
Akinek a jövedelme nem éri el vagy nem haladja meg a nettó 100 ezer forintot,illetve egy családban az egy főre jutó jövedelem nem érné el vagy nem haladja meg a nettó 100 ezer forintot az szegénynek számít.

2017. jún. 26. 20:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Természetesen havi 100 ezer forintról beszélünk ! Így helyes !
2017. jún. 26. 20:50
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Mennyivel lenne jobb neked, ha ezt darabra tudnád? Szerintem számold meg!
2017. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

a mostani 4 millió helyett 8 millió


gyerekek "28 ezerből meg lehet élni" anno megmondta a jól tájékozott politikus aki ennek a 2X ét tankolja a hivatali terepjáróba közpénzen

2017. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Baromi sok. Nekem amikor alkalmazottként dolgoztam az ismeretségi körömben mindenki 100e körül keresett. Pedig nem gyökerekkel voltam körülvéve, hanem diplomás, esetenként sokdiplomás emberekkel.
2017. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Úristen. Én egyetemistaként vidéken kb havi 70 ezerből élek olcsó koliban, májkrémes kenyéren.


Mégsem tartom magam szegénynek.

2017. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Én iskolatitkár vagyok havi 90 ezerért diplomám is van . Elszúrtam e vajon az életemet ? Szerintem nem mert tanultam az nem az én hibám szerintem,hogy ennyi a fizetésem.
2017. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Rég rossz, ha a bruttó 161-et se kapod meg.
2017. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez attól is függ, épp hol lakik az illető. Budapesten ennyi pénzért jelenleg egy garzonlakást nem lehet kibérelni, míg falun azért el lehet éldegélni belőle.
2017. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

És mi lenne ha nettó 500 ezer lenne? huha huha jujj jujj!

elég legyen már ebből a kispolgári marháskodásból


egy olyan országban ahol tényező a szélsőséges társadalmi depriváltság egyszerűen nem tudom miért azon hisztériáznak egyesek, hogy a háztartások nem dolgozó tagjaival együtt mekkora az egy főre jutó jövedelme...


szerintem ameddig nem jut egy gyerek asztalára tisztességes meleg étel minden nap, addig ne azon rinyáljunk már, hogy mekkora az a réteg amelyik nem járhat 20 ezer forintos surranóban

2017. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Lehet ilyen neo-primitíven is megközelíteni a kérdést, csak nem érdemes.

A szegénységet így csak egy fidióta képes "kezelni".

2017. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!