Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Simicska tud (tudhat) annyit...

Simicska tud (tudhat) annyit Orbánról hogy kicsinálja?

Figyelt kérdés
Ha igen, várható hogy borítja a bilit jövőre a választások előtt?

2017. jún. 28. 23:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tudom senki sem jós, de azért kiváncsi vagyok a véleményekre...
2017. jún. 28. 23:39
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tud, viszont csak úgy tud ezzel előhozakodni, hogyha arra ő is rámegy. Valószínű, hogyha van olyan dolog, márpedig biztos vagyok benne, hogy van, amibe Orbán belebukhat, azt Simicska intézte - mármint G-nap előtti dolog, ami most nyilvánosságra kerülhet. Hogyha Simicska mégis előhozakodik valamivel, vállalva azt, hogy ő is bukhat, vajon fognak-e bukni mindketten? Engedd meg, hogy szemléltesdem egy példával: Simicska Dugovics Titus-ként levelto magát és rántja magával Orbánt. De vajon nincs valaki Orbán közelében, aki az utolsó pillanatban visszarántja, és hagyják Simicskát egyedül lezuhanni? Mondjuk egy Polt Péter?
2017. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, gondolom mindenketten bukhatnak a dologgal és gondolom Simicska ezt is mérlegeli majd. Valamint hogy talpra tud-e állni utána. Nekem nincs rálátásom ezért is lennék kiváncsi más hogy látja...
2017. jún. 29. 00:04
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Már megtette volna. Nincs semmi konkrétuma, vagy csak olyan, amivel ő is veszélybe kerül.


De most őszintén, tök nyilvánvaló mindenkinek, hogy a (mindenkori) kormány hogy szedi meg magát közpénzből, ennek ellenére újra és újra beszavazzák ugyanazokat. Mit tudna ezen felül mondani Simicska, ami változtatna ezen?

2017. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az előzőnek teljesen igaza van a közpénzekkel kapcsolatban. Viszont én úgy gondolom, hogy van itt azért még kiteregetnivaló a háttérben, amit Simicska tudhat. Szerintem hátom lehetősége van:

1. Ha tud valamit, abban ő is benne volt, és megpróbálja lerántani Orbánt a hatalomból úgy, hogy ő is bukik. (Első válaszolóként ezt már kicsit részletesebben megfogalmaztam.)

2. Nem tud olyat mondani, amivel árthat. Vagy nem akar. (Ezt eléggé valószínűtlennek tartom. A G-nap után azt mondta, hogy ő csinált királyt Orbánból, ő is fogja a trónról lerúgni.)

3. Ha van valami, amivel elő tudna hozakodni úgy, hogy abba ne bukjon bele, akkor szerintem nem 2015-ben vagy 2016-ban tette volna. Túl nagy a Fidesz támogatottsága, valamint van egy precedensünk: Gyurcsány sem bukott bele az őszödi beszédbe, pontosabban nem abba bukott bele. Szóval szerintem hogyha lépni fog, akkor mindenképpen a választási hajrában, amikor a Fidesznek és Orbánnak már nem lesz ideje újraépítkezni.


Első voltam.

2017. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért bizakodom hogy lépni fog ha van adu kártya a kezében... szomorú hogy már csak ilyenben van remény mint Simicska akit ugyebár joggal utálhattunk nemrég úgyszintén :((
2017. jún. 29. 01:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem kapja meg amit akar, akkor bizony oda fog vágni. Ez ami most megy csak erőfitogtatás.


Ami érdekesebb: mit akar, és jó-e nekünk , ha megkapja?


Orbánt nagyon szeretném örökre eltávolítani a politikából, de lecserélni Simicskára, aki eddig a legtöbbet lopta a közösből, nem tűnik jó üzletnek.

2017. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan tud, ami azért nyilvánvaló, mert a mai fideszes Magyarországon annál amit Simicska vagy legutóbb a fia mondogatott Orbánról, hát annál 1000x enyhébb dolgokért is megőrült a fidesz. Ezek meg bármit mondhtanak Magyarország első emberére ő hallgat mint izé a fűben ahogy az egész fidesz sem mer visszapofázni nekik.Hoppá.
2017. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kíváncsi vagyok. Mondjatok egy olyan dolgot, amit ha Simicska megszellőztet, abba belebukna Orbán.


A választóik így is rá fognak szavazni.

2017. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán tud, viszont ez egyúttal " harakiri" is lenne a részéről.
2017. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!