Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen egyedek a legjobb...

Az ilyen egyedek a legjobb érvek a melegházasság ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Amit leír, nem más csak egy liberális hisztizése.Véletlenül sem hagyhatta ki belőle a migránsokat, meg a kelet-európai "indiánokat" a kedves hölgyúr.

Az ilyenek a legjobb érvek az egynemű házasság ellen.


Ugyanis,ez alapján, az egynemű házasság engedélyezése az ilyenek egyedek győzelmét, a liberális érdekek győzelmét jelentené.


Ezeket az extra jogokat ki kell érdemelni,amiért nem ártana bizonyítani.Ez a viselkedés, amit a cikkben szereplő egyén mutat, inkább azt bizonyítja,hogy semmit nem érdemelnek.


És, a legtöbb szexuálisan eltérő személy egyetért ezzel a nővel.

Ameddig így van, nem érdemelnek sok jogot a társadalomtól.



2017. júl. 3. 20:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom ki vagy kérdező, de remélem a tizedét leraktad már az asztalra, annak amit ő, és utána beszélhetünk már valamiről is.
2017. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
figyelj, nekem se szimpi sok mindenki. de mi az h érdemel vagy sem? egyenlőség van egy állítólagos jogállamban és kész. ez fáj?
2017. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Molyember ***** válasza:
71%
Az egyik oldalon a Katona József Színház rendezője van, a másikon egy helyesen írni képtelen hisztigép, aki az előzőtől félti a társadalmat. Annyira jellemző...
2017. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%

Megpróbáltam, egyszerűen túl rövid az élet ahhoz, hogy elolvassak egy ilyen szemetet.


Beszéljünk másról.

2017. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
de egyébként mi a bajod az egyeddel?
2017. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem az ilyenek miatt van ellenérzés a melegekkel szemben.

Nekem is van meleg ismerősöm. Teljesen normális, nem nyomja ezerrel a melegpropgandát, és persze nem ilyen alpári a stílusa sem.

2017. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

"Ameddig így van, nem érdemelnek sok jogot a társadalomtól."


Mi az, hogy egy jogot ki kell "érdemelni"? Teljesen függetlenül a melegkérdéstől, ez mit akar jelenteni?


Nekem is ki kell érdemelnem az emberi jogokat? Ki kell érdemelnem, hogy szerződést köthessek? A testi fogyatékkal élőknek, hogy akadálymentesítsék a fontosabb intézményeket? Vagy mi?


"Ezeket az extra jogokat"


A házasság mitől extra jog? Pont azt akarják, hogy ez a jog megkülönböztetés mentes legyen.


"Amit leír, nem más csak egy liberális hisztizése"


Kérlek idézd be, hogy pontosan mely részeivel nem értesz egyet.


"Véletlenül sem hagyhatta ki belőle a migránsokat, meg a kelet-európai "indiánokat" a kedves hölgyúr. "


Kérlek ezt is idézd be, mert végigolvastam, de nem találtam, hogy miről beszélsz. Beírtam a keresőbe is a "migráns, bevándorlás, bevándorló, kelet, európa, kelet-európai, indián" stb. szavakat/szókezdeményezéseket, és semmi.


Amúgy meg az általánosítás egy érvelési érv.

2017. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

"érvelési érv."


Életem legnagyobb szövegezési hibája xd

Helyesen: "Érvelési hiba."

2017. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

9#


Ne játszd a naivat.


Ez a nő vagy mi, a migránsok és a kelet-európai indiánok vagy kevésbé politikai korrekt megnevezéssel a cigányok miatt hisztizik.

2017. júl. 3. 21:24
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Azt hittem, hogy a kurucnál nincs alacsonyabb szinvonalú oldal, de tévedtem
2017. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!