Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 85 éves lenne Horn Gyula, a...

85 éves lenne Horn Gyula, a volt miniszterelnök. Van öröksége Szerintetek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=dLwoIad8YAY



Néhány dolog a videóban feltett kérdésből ide:


Ha még köztünk lenne, tehát nem jelen szituációban, hogy már halott, hanem élne, és politizálna, vagy legalább is politikával foglalkozna(árnyaltabb) hogy tekintenétek rá/ tekintene rá most a tömeg/ Orbán Viktor mint politikai (volt) ellenfélre?



2017. júl. 4. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 A kérdező kommentje:

Holnap lenne amúgy 85 éves, csak előre akartam feltenni, és holnap is itt lesz így még.

[link]

2017. júl. 4. 13:16
 2/109 anonim ***** válasza:
93%
Van e örösége? Fene tudja a pufajkáját viszont rám hagyta abba szoktam permetezni
2017. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
Már nem él, nem tudom minek kell ide olyan kérdést kiírni, aminél borítékolható, hogy itt fog majd köpködni a két ellentábor...
2017. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 A kérdező kommentje:
egy társadalomnak az a lényege, hogy két ellentábornak is tudni kell normálisan beszélni vagy vitázni. Mert az a lényeg, hogy mind különbözünk. Aki köpköd az minden kérdésnél köpköd, nem értem miért lenne borítékolható.
2017. júl. 4. 13:31
 5/109 anonim ***** válasza:
44%
Hmm, szinte már el is felejtettem hogy élt. Öröksége biztos van, ha még élnek azoknak a magyaroknak a szerettei, rokonai akiket 56 után pufajkásként megölt.
2017. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 Pro Patria ***** válasza:
30%

"egy társadalomnak az a lényege, hogy két ellentábornak is tudni kell normálisan beszélni vagy vitázni"

- De nem gyilkosról. Az ilyen irányú elítélés oldalfüggetlen.

2017. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 A kérdező kommentje:
Nem oldal független. Ha Horthy Miklósról lehet vitát nyitni akkor Horn Gyuláról is. Az én olvasatomban. Tehát gondolom feltűnő, egyiket sem védem. Csak egy egyszerű kérdést tettem fel.
2017. júl. 4. 13:58
 8/109 anonim ***** válasza:
49%
Itt nem fogysz értelmes válaszokat kapni, mert az itt lévő emberek egyik fele nem emlékszik már rá, a másik fele meg még nem is élt, csak ilyen közhelyek maradtak fenn, hogy "gyilkos meg tömegbe lőtt".
2017. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
Amíg élnek a a kortársak, /élünk/, teljesen elfogulatlan véleményt nem igazán lehet mondani. Ez különösen igaz ebben az igen csak megosztott országban.
2017. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:

Halottnak nincs öröksége, csak élőnek a halott után.


Rám a rossz emlékét hagyta örökül.

2017. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!