Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok a magyar foci...

Liberálisok a magyar foci rossz? Akkor mivel magyarázzátok azt, hogy a Honvéd tudott gólt lőni a Hapoelnek, a korábbi BL győztes Inter meg nem, Milánóban?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 09:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Andorra. Ennyit írok csak le.
2017. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy ki nem szarja le a focitokat, úgy őszintén? :D

Nálam a foci valami századrangú dolog az életemben, egyszerűen rohadtul nem bír érdekelni és soha nem is érdekelt.

Megengeded, hogy ne érdekeljen? Vagy kötelezően érdekelnie kell engem, mert nektek is ez a mániátok és akkor muszáj, hogy nekem is az legyen?

2017. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem erre mondják azt, hogy vak tyúk is talál szemet.
2017. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, a beleölt _közpénz_ milliárdokhoz képest borzalmasan rossz.
2017. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Meg sokat elárul a magyar foci helyzetéről, hogy az előző bajnokságban úgy lett valaki gólkirály, hogy 25 évesen rájött komolyan kellene venni az edzést és az előírt étrend szerint táplálkozni.

De ezt mindenki letojná, hogyha a stadionok építését nem állami pénzen csinálnátok.

2017. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
96%
Azt meg már megse említem, hogy a falábúink többsége már milliós fizetésért hajlandó csak focizni.
2017. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
Illiberálisok a magyar foci jó? Akkor mivel magyarázzátok azt, hogy a Andorra gólt tudott lőni nekünk, a korábbi BL győztes Internek meg nem?
2017. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
96%
Szépítheted ahogy akarod, de jelen pillanatban Magyarországon minden focira fordított forint pénzkidobás.
2017. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
7%
Én leszharom a focit. Sosem érdekellett. Viszont úgy hallottam nagyon gyenge a nemzetközi szinthez képest. Amúgy a magyar pankrációt kellene támogatni a HCW,stb. Nagyon sok tehetséges fiatal van bennük, akiknek már kezd szűk lenni a hazai szorító. Őket kellene patronálni állami pénzen.
2017. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
95%

Liberális vagyok, így remélem senki sem sértődik meg ha válaszolok.


A foci egy szórakoztatóipari játék. Legyen jó, vagy rossz, ha vannak rajongói/nézői, akkor mindenképp van némi haszna.


Amit én, és szerintem a legtöbben kifogásolunk az az, hogy az állam túlfinanszírozza ezt az egészet.


Már maga az, hogy az államnak kell finanszíroznia, holott külföldön klubok teszik ezt. Magánkézben lévő klubok, akik jegyvásárlásból, promóciós termékek árusításából, reklámokból, egyszóval a kereslet-kínálatból élnek. A külföldi foci, piacalapú, nem véletlen, hogy a játékosokat is meglehet "venni" és "eladni". Ha a spanyolok eladják egy játékosukat pl. 40 milliárd forintért, akkor azzal 40 milliárd került ki a német gazdaságból át a spanyolba. Van egy csereüzlet.


Ellenben idehaza, megint csak mondom, hogy állami finanszírozású. A rossz labdajátékunk miatt nem tudunk játékosokat, promóciós termékeket, de igazából túl sok jegyet sem eladni, ellenben folynak bele a milliárdok, nem érdekelvén senkit, hogy veszteséges az egész.

2017. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!