Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok a magyar foci...

Liberálisok a magyar foci rossz? Akkor mivel magyarázzátok azt, hogy a Honvéd tudott gólt lőni a Hapoelnek, a korábbi BL győztes Inter meg nem, Milánóban?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 09:46
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted kérdező? A MU-ba nem önt a miniszterük milliókat állami pénzekből, itthon Orbán meg állami pénzekből tartja fent a focit.
2017. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kategóriában különösen sok bugyuta kérdés van, de tiéd közülük is mindenképpen dobogós.


Mi köze a liberalizmusnak a Honvéd egy góljához? Szerinted csak egy liberális gondolhatja azt, hogy a magyar foci színvonala kritikán aluli?

Egy meccs nem "A" magyar foci.


Ráadásul azt "elegánsan" elfelejtetted leírni, hogy a meccs végeredménye 2:1 lett a Hapoel javára.

Azért nagyon kétségbeesettnek kell lenni ahhoz, hogy egy vereségre hivatkozva kelljen libsizned! :-)

2017. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

,,Mi köze a liberalizmusnak a Honvéd egy góljához? Szerinted csak egy liberális gondolhatja azt, hogy a magyar foci színvonala kritikán aluli? "


Orbán Viktor kedvenc sportja a foci -> Aki nem támogatja a focit azt Orbán támadja -> aki Orbánt támadja az liberális.

2017. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

"Egy meccs nem "A" magyar foci."


Akkor mit Andorrázol? :D

2017. júl. 13. 11:23
 35/47 anonim ***** válasza:
86%
Ezért mondom, hogy buta vagy kérdező, mint a tök. Nem is 32-es, hanem én Andorázok okoska. :D Arról nem tehetek, hogy még most se bírod megérteni miért árazta be Andorra a magyar labdarúgást. :D
2017. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

"#26 Manchester United mégis 190 millió €-t költött két sz@ros Pogbáért meg Lukakuért,aztán az összes angol csapat leszOpatja magát egy Leverkusentől,vagy Monacotol."


De ezeket az összegeket klubok és egyéb magánkézben lévő vállalatok és szponzorcégek fizetik, nem az állam. Ezt már én is mondtam, csak magasról letojtad.

2017. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Alig kezdődött el a nyári szünet, de már unatkozol? Ezt a témát ebben a stílusban nyugodtan vesézd ki az osztálytársaiddal két tesióra között, aztán úgyis annak lesz igaza aki hangosabban mondja a szubjektív véleményét.

Ha csak fele annyira stabil lábakon állna a magyar labdarúgás mint az ugrótorony a Batthyányn akkor talán nem kidbott pénz lenne a támogatás, de jelen állás szerint se egyéni, se csapat eredmény nincs. Sőt a játékosok nem is törekednek a fejlődésre, csak lemennek és elbohóckodnak a pályán 90 percet és megkapják a jól 'megérdemelt' közpénzt.

2017. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
95%

"Liberálisok a magyar foci rossz?"


Nem a liberálisok mondják ezt, hanem az a körülbelül 9,5 millió ember aki nem jár meccsekre.

Van 500 néző egy tízezres stadionban.......... szerintem ennél nem minősíti jobban semmi a magyar "focit".

2017. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"10 ezer focidrukker szétverne titeket,úgy ugassatok."


Az a baj, hogy kb ennyihez értesz. Nem a focidrukkerek, mert én is járok meccsre, de eszemben sincs verekedni csak azért, mert másnak más a véleménye. és valószinűleg nem én vagyok az, aki miatt nem járnak többen meccsre.


"Akkor ahhoz mitszólsz, hogy tavaly Athénban Feröer megverte a görögöket. Azoknak meg van Sokratis,Manolas,Karnezis,Mitroglou, mégis kisz0ptak!"


Mi meg megvertük Feröert és kikaptunk a görögöktől. Akkor most mi van? Most akkor jó eredmény megverni Feröert, vagy rossz kikapni a görögöktől? Vagy most akkor megpróbálsz megverni?


"Akkor mit Andorrázol?"


Én speciel arra is azt mondtam, hogy egy meccsből fölösleges következtetéseket levonni. De amit te itt összehordasz a fociról az sokmindenről árulkodik. Többek közt arról, hogy labdát még csak a partvonalon túlról láttál. Onnan is főleg pöttyöset.

2017. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én nem figyeltem, de nem 2-1-re kikaptak? Oké, nem egy Hollandia Magyarország 8-1, meg nem egy Andorra, ahol csak hobbiból fociznak "másodállásban", de miért kéne örülni egy vereségnek? Ráadásul rohadt sok pénzt beleölnek a fociba és ez az amit fel tudnak mutatni. Nem bánnám ha nem az én pénzem lenne. Csakhogy az én adómból költik azokat a száz milliárdokat rá, amiket külföldön a piacon szereznek meg játékosok eladásával, meccs nyeréssel, jegy szedéssel, boltok üzemeltetésével, stb.
2017. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!