Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem irónikus és álszent, hogy...

Nem irónikus és álszent, hogy a magyar emberek is egyfajta meneküldtek lettek? De magyarország az egyik legnagyobb menekült ellenes ország?

Figyelt kérdés

El vagyok képedve komolya ! Magyarok fele hajléktalan 1 havi bért sem tesz ki egy garzon albérlet . Munka alig van, és egy emebert 3 helyett dolgoztatnak .Ki akarna ide jönni aki teheti menekül innen . Szerintem a menekültek nem akarnak ide jönni csak áthaladnak minek ez a cirkusz ? ?

Nem kell félre érteni, csak szerintem magyarországra nem jelentenek valódi veszélyt csak mű hiszti .


2017. júl. 14. 01:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Kit érdekel hogy maradnak e. Itt ne csatangoljanak vadidegen beazonosíthatatlan emberek. Követelőzve szemetelve. Ha én tenném ezt engem meghurcolnának érte biztos
2017. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

A legtöbb ember buta!

Mindig kell valami ellenség,amitől félhetnek.


Sokkal jobban félnek olyan dolgoktól,amiknek a valószínűsége konvergál a 0-hoz,mint a valós veszélytől,pl egészségügy jelenlegi állapota,nyugdíjrendszer összeomlása,létbizonytalanság.


Mindig kell valami cirkusz,Mónika show,földönkívüliek,becsapódik egy meteor,kirobban a 3.világháború,világjárvány.

a lényeg a szenzáció,legyen valamin csámcsogni,meg gyűlölködni.

Szánni valóak,az biztos.

2017. júl. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Még 20 év, és nyugatról fognak ide menekülni az őrúlt liberalizmus és a polgárháborús állapotok miatt.

Egyébként meg ahogy írtad, van elég bajunk a megélhetési bevándorlók nélkül is, akiket az eu egyébként ránk akar sózni, miután itt regisztrálták őket.

2017. júl. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha be lennének azonosítva nekem nem lenne bajom velük. Engem mint EUs polgárt szinte minden határnál igazoltatnának ők meg papírok nélkül rohangálnak.
2017. júl. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Faszikám, te már befogadtál valami meneküldtet?
2017. júl. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Az egész kormányzat ironikus ée álszent


1000 menekült miatt hisztizik tőlünk meg 500-700 menekült ment nyugatra hogy ne dögöljön éhen az orbánrezsim alatt


Persze a hanyatló nyugat fogadja be a több mint félmillió gazdasági menekültünket mi meg nem tudunk befogadni egyezer menekültet ideiglenesen, kabaré

2017. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

"Nem kell félre érteni, csak szerintem magyarországra nem jelentenek valódi veszélyt csak mű hiszti ."


El vagy tévedve.


Ha kersztülverik a kvóta törvényt, akkor hoznak egy olyan törvényt is, hogy a migráns csak egy bizonyos helyen írhat alá, hetente, hogy megkapja a segélyét...

Ha az Csajágröcsöge, akkor ott.

A "fejlett" nyugat el akarja paterolni azt a sok százezer embert, akikkel nem tud mit kezdeni. Meg fogja oldani, hogy ne mehessenek vissza... Ha kell bevezeti újra a határellenőrzést...


A magyarok meg nem "menekültek" hanem egyezmények garantáljáj a jogaikat, hogy EU-s rszágban dolgozhassanak, cserébe azért, hogy más országok cégei nalunk nyitnak gyárakat, és mi átengedtük a piacainkat.

Az igaz, hogy mocskos dolog, hogy a hatalmas bérkülönbség miatt ez tulajdonképpen egy agyszivattyú lett.

2017. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Szabad munkavállalás jegyében oda megyünk dolgozni az unión belül ahova akarunk. Ez nem menekülés
2017. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Magyarok fele hajléktalan...". Én sem vagyok Fidesz- rajongó, de ekkora marhaságokat minek leírni? Csak komolytalanná teszed a saját kérdésedet.
2017. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Ma már azt mondja az EU tartsunk fent migráns falvakat idehaza. Szerinted kérdező?

Ha a mi hajléktalanjainknak nincs pénz falura, akkor idegen embereknek adjunk ?

2017. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!