Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nézik le a Fideszeseket?

Miért nézik le a Fideszeseket?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem a magyar focit, a németet, olaszt meg a franciát nézem és a kézilabdát szeretem! Abban vagyunk eredményesek és azt nemhiszem,hogy le kell nézni,mert minden évben van a női és férfi mezőnyben Final Four csapatunk! Azt mondom,amelyik magyar focicsapat letud hozni egy fix nézőszámot az kapjon egy 4 ezer férőhelyes stadiont és töltsék tele! Másik meg,hogy szerintem se kéne 60 ezres nemzeti stadion,mert a románok ellen se tudtunk megtölteni egy 23 ezres stadiont!

2017. júl. 17. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Hogy jön a kérdésed a kifejtésedhez?
2017. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nincs értelme a kérdésnek. Megkérdezed hogy miért nézik le a fideszeseket, aztán beszélsz a magyar fociról. 😂 Egyébként azért mert hazaáruló, tolvajtámogató idióták.
2017. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért mert sokan azt hiszik akik szeretik a focit azok Fideszesek,pedig nemis!
2017. júl. 17. 22:01
 4/11 Dzseri ***** válasza:
96%

még mindig nincs kapcsolat

további magyarázat?

2017. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
fatal error
2017. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Fordítva.
2017. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

1. a kifejtésednek nincs köze az általad feltett kérdéshez.


2. Ne a Gyk-ról vond le a következtetéseidet itt van kb 100 aktiv ember a politikai rovatban maximum. 100 ember 9 millió lakosból

2017. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%

"Másik meg,hogy szerintem se kéne 60 ezres nemzeti stadion,mert a románok ellen se tudtunk megtölteni egy 23 ezres stadiont!"


A lezárt és a vendég szektoron kívül nem sok üres hely volt. Volt szerencsém a helyszínen lenni a legutóbbi magyar-románon. Hidd el, hogy egy magyar-románon egy 100 ezres stadion is tele lenne.

2017. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Az a kapcsolat, hogy a focibůzik is hülyék, mert egy bunda alapú játék és világméretű maffia elé szórják a saját pénzüket. A Fideszesek is hülyék, mert egy országméretű maffia elé szórják mások pénzét.
2017. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Azért,mert kétféle típusa van a fidesz táborának,akiket joggal lehet lenézni.


Az egyik a "ki ha én nem",tohonya bunkó,aztán tehetség egy szál sincs bennük,fenéknyalással akarnak mindig előrejutni az életben,tipikus nosztalgia komcsik.


A másik fele meg olyan buta,hogy a házát nemzeti zászlóban vinnék el a feje felöl akkor is a fideszre szavazna.Ezek a prolik,akik csak gyűlölködnek,migráncsoznak,a lényeg,hogy minden milyen nemzeti,az,hogy a nyomor megeszi őket,az nem baj.

2017. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!