Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szocializmusban vamzerként...

A szocializmusban vamzerként ténykedők most mit dolgoznak?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy ilyen ismerősöm. Őt elég széles körben foglalkoztatták régen. Volt ő fogdaügynök, megfigyelő,besúgó, stb. Ezek az emberek már túl kínosak a mai rendszernek vagy még mindig alkalmazzák őket, csak más területeken?

2017. júl. 18. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Fideszen belül vannak spiclik, nyugodt lehetsz!

Na, meg ott vannak még a provokátorok is.

2017. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jeffrey Spender ***** válasza:
6%
Nekem van erről egy saját elméletem, a józan ész diktálta. A kommunizmusban ugye többféle módon szervezték be a besúgókat: találtak az életében olyan fekete foltokat, aminek a kitudódását nem engedhette meg magának a pali, voltak elvhű/rendszerhű spiclik, ősbolsevik házmesterek, illetve simán fizetett besúgók is. Mindenesetre az egész társadalmat behálózta a rendszer. És az elméletem: egy ilyen, hosszasan felépített, mindenhol jelen lévő polipot csak úgy szélnek eresztettek a rendszerváltáskor ?
2017. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanazt, amit anno, csak most más gazdát találtak maguknak. Többnyire az ilyen legalja férgek műve, ha a NAV kiszáll vagyonosodási vizsgálatra valakihez.
2017. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Fideszbarát kérdéseket, kommenteket nyomnak a Gyakszin meg egyéb fórumokon, bérkommentelő provokátorként.
2017. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Alighanem a kapitalizmusban is van igény a "munkájukra". Új gazdát kerestek és jó eséllyel, találtak is.
2017. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A fele a fideszbe ül a másik fele a fidelitaszt vezeti
2017. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Hitel előbírálók = tukmálják az embereket, hogy vegyenek fel hitelt. Sok devizahiteles hajléktalan szárad most is a lelkükön.
2017. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%
Mi nem tetszett a válaszomban a lepontozóknak ?
2017. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!