Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a prostituáltak állami alkalmazottak lennének, és így működne a dolog? Támogatnátok vagy nem?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan weboldal, ahol olyan lakásos prostik katalógusa van fent, akiknek a munkáltatója az állam. Ezek az államnak adóznak a kuncsaftoktól szerzett bevételből.


Az oldalon fent lennének az áraik, PDF formátumban a legfrissebb orvosi leleteik, valamint egy alapfokú szexológiai és pszichológiai tanfolyam elvégzését igazoló bizonyítvány.


Hivatalos megnevezésük "szexmunkás" vagy "szexterapeuta" lenne.


Mindenki, aki betölti a 18 éves életkort jogosult egy TB által finanszírozott ingyen alkalomra egy tetszőleges prostituálttal, méghozzá ottalvással.


Egészséges embereknek teljes árat számolnának fel a prostik, azok akik valamilyen testi sérülés, pl. lebénultság, végtag elvesztése, nem tudnak párkapcsolatot kialakítani, kedvezményesen járhatnának a prostikhoz, illetve évente kapnának néhány ingyen alkalmat is.


Azok is hasonló kedvezményekben részesednének, akik pszichológiai vagy pszichiátriai problémák miatt nem képesek párkapcsolatokat kialakítani, de kívánják a szexet.


Szerintem ezzel jelentősen lecsökkenne az országban az erőszakolások száma, a szexuális frusztráció és nem lennének lányoktól rettegő, neten kesergő huszonéves szűzek.



2017. júl. 19. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerda éjfél múlt és máris a hét trollkérdése címre hajtasz?


MKKP-t keresd meg, szerintem ők felvennék programpontnak 2018-ra.

2017. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem támogatom. Én egyszerűen engedélyeztetném. Aki fogyatékos, az már így is kap rá támogatást. Mi a tökömért kapjon még több extra szolgáltatást ingyen? És mégis mi köze az államnak az egészhez? Semmi. Így is minden szirszar államosítva van, nem kell ezt is.
2017. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Ennyi...


de van Cseheknél is állami támogású ha jól emlékszem.

Nem újkeletű ötlet és szerintem van alapja, főleg a sérülteknél. Nekik is kijár a lelki-testi együttlét.

2017. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Aki meg nem veszi igénybe az remélem leírhatná év végén az adóból.


Ekkora hülyeséget.


A napsütést nem akarod államosítani, hogy akkor süssön, amikor sokan vannak szabadságon?

2017. júl. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Már megint a koedukált öltözős wartburgszerelős. :D
2017. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

"És mégis mi köze az államnak az egészhez? Semmi. Így is minden szirszar államosítva van, nem kell ezt is."


Mert a proli agya körülbelül addig terjed, hogy államosítsunk mindent.

2017. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Simán engedélyezni kellene és kész.Persze még az kéne hogy a fityesz ebből is valami ilyen trafikosbulit csináljon mint a cigivel.

Ha egyéni vállalkozók lennének,lenne tb-jük is meg minden.

Ad számlát ha akarod aztán azt mondjuk el tudom képzelni amit a vitamin pénztáraknál,hogy gyógyszerre meg welnessre ad támogatást.

Na hát ez is amolyan sport,wellness ténykedés.

A striciket meg az ehhez kapcsolódó bűnözőket pedig félre lehet állítani.vagy éppen falhoz.mindegy

2017. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Egy részük már most állami alkalmazott: politikusnak hívják őket és a szavazatért az édesanyjukat is...
2017. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Beszarás. 😄 Irigylem azt akinek pl most erről szól a közélet.
2017. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Én támogatnám.


Így sokkal biztonságosabb lenne a szexmunka,a prostiknak is,a kuncsaftoknak is.

Az állam is bevetélhet jutna.


De a magyar olyan "erkölcsös" nép,hogy ezt sosem fogja megszavazni,mert ő titokban szeretnek félrekúúrni...

2017. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!