Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak Budapesten drágulta...

Miért csak Budapesten drágultak meg az ingatlanok ilyen jelentősen?

Figyelt kérdés
Ahol én lakok Szolnok nem lettek magasabbak az árak ,de Pesten úgy megugrottak az árak,hogy nem értendő számomra legalábbis ! Miért lettek ilyen drágák a budapesti ingatlanok ?

2017. júl. 21. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Mert például mindenki oda akar költözni és ez felveri az árakat?
2017. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ki az a mindenki ? Erős túlzás !
2017. júl. 21. 15:05
 3/15 A kérdező kommentje:
Abban az általad említett mindenkiben jelentős része külföldre megy vagy ment !
2017. júl. 21. 15:07
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Amikor valaki ezt mondja, nem szó szerint érti, hanem arra gondol, hogy az emberek nagy része.

Aki meg külföldre megy, az nem befolyásolja a magyar ingatlanárakat.

2017. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sokan úgy gondolják csak ott lehet élni ezért oda tódulnak. Ha valaki tud ott ingatlant venni úfy jó de albérletezni nem biztos hogy megéri
2017. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Ahol én lakok Szolnok nem lettek magasabbak az árak"

Mikori árhoz képest nem lettek magasabbak az árak?

Mert szerintem igenis magasabbak lettek az árak az élhető környékeken. Az, hogy a Gyökér úton, vagy a TVM-en (esetleg a Széchenyi egyes részein) nem emelkedtek az árak az egy "helyi sajátosság", de a város egészére nem igaz!

2017. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nocsak nocsak Szolnoki kolega:) Széchenyit biztosra mondom,hogy nem emelkedtek mert én ott lakok. A lakásom ugyanannyit ér mint eleinte pár éve 4-5 éve vettem.
2017. júl. 21. 15:38
 8/15 A kérdező kommentje:
Szolnok gyökér útról csak hallottam tudtommal roma telep van ott ,de ilyen mindenhol van. Vannak olyan települések sajnos ami már csak főleg belőlük áll .
2017. júl. 21. 15:41
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert Budapest mégiscsak Budapest ennyi, ezen csak az csodálkozik aki a vidéki gyűlölködők szösszeneteit olvassa a gyk-n miszerint exbarátnője unokatestvérének a kollégiumi szobatársának mostuhaapjának kollégája ismer olyat aki hallotta a kocsmában az egyik sokat utazó ember élménybeszámolóját aki lehordta a várost noha egyszer Budapestet mondott 2 böfögéssel később pedig Bukarestet.
2017. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese a hasznos választ kilences :D
2017. júl. 21. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!