Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy a csudába van még ennyi...

Árokpart kérdése:

Hogy a csudába van még ennyi fideszes? Mikor 2002 és 2010 között fényévekkel jobban éltünk mint most?

Figyelt kérdés
Sokan írták ezen az oldalon, hogy annak idején Medgyessy csődbe vitte az országot. Nem emlékszem, hogy Magyarországon bármikor is csőd vagy ahhoz közeli helyzet lett volna. Sőt a válság idején is jobb volt az életszínvonal mint most. Egyszerűen nem értem az embereket. Kinek annyira jó most?
2017. júl. 22. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
2017. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Medgyessyről annyit hogy a közszféra béremelését teljes mértékben hitelből fedezte. Nem tudta hogy azt vissza is kell fizetni. (szólhattak volna neki)
2017. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Propaganda. Mellesleg nincs több fideszes, mint akkor volt, sőt, szerencsére fogynak. De másra meg nem szavaznak egyáltalán.
2017. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Ez butasàg, szerintem senki nem èlt Jobban, èn 2009-ben kezdtem el dolgozni netto 120èrt,most ugyanabban a munkakörbeb netto 230at kerdesek..m
2017. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az 1998-2002-es Fidesz kormány alatt pedig jobban éltünk, mint a 2002-2010-es Mszp-Szdsz alatt. Nem tűnik fel, hogy bárki is van kormányon, egyre csak rosszabbul élünk?
2017. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
2002ben nem volt még okostelefonunk, ennek is a fidesz az oka. Sot, jobban elunk mint szent istvan idejeben. Van meg torokgyik meg pestisjarvany? Nincs? Naugye. Eljen orban!
2017. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Mi köze Orbànnak hogy te hogyan élsz? Magadnak teremtsd meg a lehetősègeket, ne egy politikusra vàrj, mert akkor soha nem èlsz jobban. Nekem mind GyF alatt, mind OV alatt sincs gondom, mert a saját ès a családom dolgàval foglalkozom, nem varok senkire hogy elhozza a kànaànt.
2017. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
A csóringerek, akik állami segélyekből éltek, azok nyilván akkoriban jobban éltek. A fideszesek nyilván nem a csóringer rétegből valók, és nem szeretik, ha a közösből a csóringereket szaporítják, ilyen egyszerű a magyarázat.
2017. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

# 7/8 Időpont ma 12:54


Nem tudom, ahhoz sincs biztos semmi köze a kormánynak, ha ellopják alólad a trafikodat, pl.

2017. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Pedig a hetesnek igaza van. Én is jól élek, most is, és Medgyessy alatt is jól éltem. De ehhez a jóléthez lóf.. köze nincs egyik kormánynak sem, mert a családommal saját magunknak teremtettük meg. Sok minden múlhat egy kormányon, de az, hogy te mennyire vagy találékony, szorgalmas és sikeres, nem a kormányon fog múlni. Van ezer más dolog, ami miatt lehet jogosan szidni vagy bírálni ezt a kormányt, ne ezt a szánalmas okot hangoztassátok.
2017. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!