Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt sem tudnám, ki az a Soros...

Azt sem tudnám, ki az a Soros György, ha a kormány nem hívja fel a figyelmemet, sosem láttam migránst, miért kéne gyűlölködnöm?

Figyelt kérdés

Sok ilyen dolog van, amiről nem is tudtam volna, hogy létezik és az ég világon semmiben sem befolyásolnák az életemet, az egyik ilyen Soros, a CEU meg még rengeteg minden. Illegális bevándorlót azon kívül, hogy volt kb. 1 hónap, amikor kizárólag keresztül haladás céljából az országon voltak a pályaudvarokon, ami éppen útjukba esett az ég világon semmit nem ártottak és senki nem is akart itt maradni. Könyörögtek a rendőröknek, hogy engedjék tovább őket, de Orbán erőszakosan itt tartotta őket egy ideig, hogy ezzel ellenségképet tudjon kreálni. Ez szerintem undorító volt már akkor is.


Mi értelme van a sok gyűlölet kampánynak? Ki az a hülye aki még vevő erre?


2017. júl. 23. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem mondod, hogy nem láttad azt a rengeteg szemetet amit hagytak Bp aluljáróiban.
2017. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
2017. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha engedték volna tovább menni őket ahová akartak menni, nem maradtak volna itt és nem szemeteltek volna. A rendőrök nem engedték tovább a kormány parancsára.
2017. júl. 23. 21:45
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

"Nem érzem magam bűnösnek, mert olyan erkölcstelen tevékenységekben is érintett vagyok, amiknek semmi köze a bűntudathoz"


[link]


+ mostmár ide migráns falvakat akarnak telepíthetni kezdetnek.....

2017. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

"Ki az a hülye aki még vevő erre?"


A magyar szavazók kb. 40-50%-a. Ami a választási rendszerünkben a parlamenti helyek 2/3-át jelenti. Problem? Ilyen a demokrácia. A sok retardált jól ránk szabadítja az eszelős, korrupt, undorító világ söpredékét, mert ők mernek a legnagyobbat hazudni.

2017. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Engem gyíkká változtatott! ...de már elmúlt.
2017. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Rajtad ez meg is látszik.
2017. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Attól, hogy nem ismered a világ egyik leggazdagabb és legbefolyásosabb emberét még nem biztos, hogy nincs hatással az életedre.

Pl. amikor a forint árfolyamán nyerészkedett az egyik cége az se volt hatással arra, hogy mit mennyiért kaptál meg esetleg ha volt hiteled mennyivel ment fel a törlesztő részleted?

A CEU-ról kikerült emberek médiában, törvényhozásban és alkalmazásban helyezkednek el, ők se befolyásolják az életed és azt hogy látod a dolgokat?

Gondolom ilyen hülyeségekre mint a vizes vb vagy stadion te se szívesen költesz de mondjuk éves szinten simán elköltenél egy migránsra 4 milliót (mert ennyit költ Németország), az nem zavarna, mert nem a te pénzed. (az se, hogy ennyiből 10-15 szír számára lehetne a saját hazájában a megélhetést biztosítani)


Fogd már fel, hogy már az is épp elég kellemetlenséget okoz ha csak tranzit ország vagy de előbb utóbb betelik Németország is és akkor majd megpróbálják elosztani őket. Tudom én, hogy csak 1200-at akartak hozzánk küldeni ami nem sok csak a baj, hogy 150-180 ezerből de közben meg 1,5-2 millió jött. Illetve azóta is jönnek csak épp más útvonalakon.


Nehezen tudom eldönteni, hogy ennyire nem érted hogy működik a világ vagy csak trollkodsz.

2017. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Ki vevő még erre? Többenmint gondolnád...
2017. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tipikus fizetett bértollnok kérdés, kérem a cenzorokat kicsit jobban figyeljenek oda mert még mindig látom a provokatív kérdést!


Alapvetően hazugság amit ez a kérdés feszeget.


"Nem láttam még migránst"


két éve fullon volt Budapest több ezer kilométerről érkezett beteges, fertőző emberekkel akik olyan háborúsúlytotta helyről érkeztek ahol minden nap végignézték hogy valakit megöltek. Tehát te nem láttál ilyen embereket? Valószínűleg a föld alatt laksz, vagy Norvégia legészakibb részén.


Kérem a kérdés cenzúrázását ahogy az összes Orbánt támogató kérdést cenzúrázza ez az oldal! Ne legyen már kettős mérce.

2017. júl. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!