Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Semmi rossziondulat, de a...

Semmi rossziondulat, de a rengeteg stadion közé miért nem fér be egy egy új kórház is? Ha már annyira nép egészségügyre mennek a stadionokkal, ha egy egy helyett kórház épűlne nem lenne senkinek sem baj.

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 00:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
38%

épülgetnek

[link]

[link]

[link]


[link]

2017. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Parancsolj. Természetesen az ellenzék szerint ezt is teljesen másképp kellene csinálni.:-)

2017. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Igazából készülgetnek, de egyet én sem értek:


rettenetesen szigorú elszámoltatás mellett akár - a ráfordítás x%-át ráköltve - ellenőrzési osztályok létrehozásával miért nem lehet adni pénzt a jelenlegi kórházaknak? Ki kell kötni, hogy mire költhetik el a pénzt és kész, a beszerzést, raktározást meg legalább három ember ellenőrizze: aki beszerzi a kórház részéről, az állam részéről az ellenőr, valamint egy ellenőr aki az ellenőrt ellenőrzi.


Ez most hülyén hangzik, de ez után sztem a pénzből legalább kötszert, ágyneműt, párnát, infúziót és egyebet vennének mintsem elsikkasztanák...szerintem

2017. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

# 3


kieg: mert ugye minél több emberen megy át a dolog, annál nagyobb a lebukás esélye tehát annál kevésbé érné meg 3 milliárdból elsikkasztani a felét...így lehet 3 milliárdból csak 200 ezer sikkadna el. Az se jó, de jobb arány azért.

2017. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
25%
De minek bajlódjanak korházakkal? Ők úgy is a fizetős nyugati korházakat választják, a nép meg korházak nélkül is rájuk szavaz.
2017. júl. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Pro Patria ***** válasza:

Közelebbről négy szuperkórházról van szó:

[link]

2017. júl. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező te szerencsés vagy mert ezek szerint nem jársz kórházakban. Biztos vannak még lepusztultak de folyamatosan mennek a felújítások. Mikor Kalocsán feküdtem bent 4 ágyas kortermek voltak saját fürdővel. Dunaújvárosban az új kórház jó és szép a régit most újítják fel. Szerintem a Kecskemétivel sincs baj. Ezen kívül még a Honvéd kórházban jártam az is szuper. Ezek érintettek eddig . Persze biztos van lepukkantabb is
2017. júl. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Andizsuzsi ***** válasza:
59%
És mindeközben a kardiológiai intézetben a szívtranszplantáltaknak nem tudnak palackozott vizet adni.
2017. júl. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Minek? Ki dolgozna benne, ha nincs orvos és nővér? :D
2017. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Szerintem elég lenne a jelenlegi kórházakat korszerűsíteni. Nem kifesteni és ráírni, hogy felújítva, hanem tényleg korszerűsíteni. Műszerekkel és megfizetett orvosokkal és ápolókkal. Új kórházat építeni fölösleges, úgyse lesz rá elég hazai képzésű orvos és ápoló.
2017. júl. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!