Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az, hogy az Romániában...

Sulek Péter kérdése:

Igaz az, hogy az Romániában élő magyarok (főleg erdélyiek) 80-90 %-a szimpatizál Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
Én is csak hallottam több embertől pletyka szintjén nem tudom alátámasztani, és nektek sem kell forrásokkal csak ha akarjátok. A véleményetekre lennék kíváncsi ti hogyan látjátok/halljátok.
2017. júl. 26. 14:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%
Szerintem igaz, legalábbis a választási eredmények ezt mutatták.
2017. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szimpatizálnak.
2017. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Tessék, ott vannak a leveles szavazások.

2017. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld :)
2017. júl. 26. 15:22
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem rég írta itt egy erdélyi, hogy ő nem a Fideszre akar szavazni, de ott mindenki más igen. Miért ne szimpatizálnának Orbánnal, mikor tömi őket pénzzel és elhiszik minden szavát.
2017. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöm romániai magyar, és az elmondása alapján az ottani emberek nem is igazán ismernek más magyar pártot.
2017. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

" Miért ne szimpatizálnának Orbánnal, mikor tömi őket pénzzel és elhiszik minden szavát."


De most kire szavazzanak? a baloldalra akik még a szavazati jogot sem akarták megadni nekik?

2017. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Molyember ***** válasza:
52%
A legnagyobb baromság volt szavazati jogot adni nekik. Még az itthoni fideszes sem gondolkodik sokat, elég neki a migráns-Soros-rezsi háromszög, az erdélyieket meg nyilván még ennyire sem érdekli a mutyi, mert nem az ő adójukból épül a kisvasút stadionnal, úgyhogy büszkén szavaznak, mert az olyan magyaros és nemzeti.
2017. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Én Nyárádszeredán (Székelyföld) élek és egyáltalán nem szimpatizál Orbánnal. Csak aki nem szimpatizál az általában nem szavaz. Ez tény és való, ő adta meg nekünk az állampolgárságot, ami teljesen oké, de nemzetpolitikai szinten semmit nem tett értünk. Rengeteg jogsértés van ellenünk, alig változott 2010 óta, aztán az autonómiát már nem is említem.

De ehhez hozzá tartozik, hogy személy szerint az a véleményem, hogy én sem támogatom, hogy szavazhatunk, de akkor a kivándoroltaknak se kéne. Bár az is igaz, hogy nekik a követségre kell menni

2017. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem, az erdélyi magyarok azokat támogatják, akik huszonhárom millió románnal riogattak, amikor szavazni kellett, hogy az anyaország a nemzet részének tekintse őket, vagy sem. Meg akik akkor éppen magyar életteret, és munkahelyeket féltették tőlünk, ma pedig az a legnagyobb bajuk, hogy az arab és a néger nem mehet át ezrével a zöldhatáron papír nélkül.

Persze, majd ha hülyék leszünk...

2017. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!