Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van még ennél is...

Szerintetek van még ennél is lejjebb?

Figyelt kérdés
Már kb. Gyurcsány óta azt mondogatjuk, hogy ennél már nincs lejjebb, a következő kormánnyal biztosan jobb lesz, de évről évre egyre kilátástalanabb a helyzet az országban.

2017. júl. 27. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Én nem tudom,te hol èlsz,de felènk mèg a közmunkàsok,se akarnak dolgozni több pénzèrt,többen ajànlottam,hogy jöjjön el hozzàk a gyàrba 150 nettòèrt arut pakolni,de mindegyikneèl csak a kifogàsok,amùgy nàlunk az egèsz belvaros megszèpült az utobbi èbekben ès az orvosi rendelők is felettek ùjitva,ugyhogy nem ertem,mèrt mondod,hogy nincs lejjebb
2017. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Szerinted, meg néhány hülye szerint, ezt ne felejtsd el hozzátenni.
2017. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lazy Lover ***** válasza:
25%

van....


[link]

2017. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos, mindig van lejjebb. Persze, feljebb is, csak azt nem biztos, hogy megtapasztaljuk.
2017. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

#2


Tudsz esetleg alternatívát? Nos?


..csak azért kérdem, mert alapból lehülyéztél mindenkit aki erre a kormányra szavazott.

2017. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
ma 19:41 Nálunk is ez a helyzet. Hat lóval se tudnék egy közmunkást se bevondzolni a gyárba. Pedig legrosszabb hónspban is egy százassal többet kapna. Jönnek a kifogások mindig. A legjobban az tetszett amelyik azt mondta hogy má nem gondolod hogy itt hagyom a családot. Az utazás a melóba oda vissza 50 perc. Úgy mondta mintha csak heti két napra jöhetett volna haza.
2017. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
5, valamit nagyon benéztél, mert én azokat tartom hülyének, akik állandóan kárognak, hogy hú, de mennyire szar most nekünk. Másik kedvencem a diktatúrázós agyhalottak.
2017. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Akkor valóban benéztem, megkövetlek érte.. :)
2017. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes én is azt hittem mikor Gyurcsányt bukott, hogy most aztán felívelünk. Ma már nyilvánvalóan ez is egy volt a Fidesz sikeres parasztvakító akciói közül és a Gyurcsány érát bármikot visszacserélnén minden szempontból. Az ország anyagi, szellemi, társadalmi szinteken meredeket zuhant és zuhan.
2017. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
De mi a baj a jelenlegivel amugy? épülnek az utak stb. beruházások mennek egyetlen dolog ami nem változott az a bérek és az állami EŰ
2017. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!