Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan van ennyi elmeroggyant...

Honnan van ennyi elmeroggyant Orbánfóbiás?

Figyelt kérdés

Nem, ez nem trollkodás. 8 éve azt hallgatom, hogy a gazdaság holnap összeomlik és egyébként is Bangladesh szintjén vagyunk.


Ezzel szemben:

- Dől az uniós lóvé.

- Növekszik a lakások ára, mert van fizetőképes kereslet.

- Egyre többen dolgoznak

- Sorra történnek a felújítások. Mindenki fikázta a Széll Kálmán téri és a Margitszigeti felújítást, na ki kell menni és meg kell nézni hogy milyen szép lett.

- Nőnek a munkabérek. Én pl 380 nettót keresek de tegyük hozzá hogy értek is hozzá. Munkatársak nagyrésze szintén ebben a sávban van.


Probléma van a demokráciával? Igen. Ebben egyetértek, visszavehetne az arcából Viktor. De azért az hogy mindenki arra akarja építeni a politikai karrierjét, hogy Orbán takaroggy, már kicsit unalmas.



2017. júl. 28. 19:18
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Ő egy igazi ellenzéki értelmiségi. Elmúlt 30 percből az üzenetek:


- "akkor is dögölj már meg"

- "dögölj meg amiért 380-at keresel, én meg csóró vagyok"

- "dögöljön meg az összes fideszes rohadt féreg"

- ""Én pl. 380 nettót keresek" Jó neked bas{}szalak seggbe, mert sokan nettó 120-at, vagy még kevesebbet keresnek a ku{}rva kapitalista anyádat."

- "meg sok uniós pénz megy szar foci stadionok építésére, felújítására, kórházak felújításába meg szarik bele a fideszed te köcsög"

- "te vagy az elmeroggyant"

2017. júl. 29. 13:41
 32/39 anonim ***** válasza:
72%
Figyu, én többet keresek nálad és mégis azt gondolom, hogy nem vagy teljesen 100-as, ha komolyan elhiszed amiket leírtál a kérdésben.
2017. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
88%

"Ha nem tudnak boldogulni az országban, de ők amúgy fene nagy tehetséges és szorgalmas emberek, akkor nosza, megvan a lehetőség, hogy a jobb élet reményében szerencsét próbáljanak tőlünk nyugatabbra."


Miért is idézel feritől? :-D Mert ez a "ha nem tetszik, el lehet menni" pepitában. Jézusom gyerekek, nem hittem volna, hogy tud még soha süllyedni ez a témakör :-D

2017. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

# 31/33 Időpont ma 13:41


Miért, már a csőcseléket is kisajátítottátok? :-D Náluk nem lehet?

2017. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
70%

#33 :DDDDDDDDD ezen nagyon jót röhögtem :DD

A Viktátort isteníti, már csillog-villog a hátsó fele mint a legtüzesebb drágakő, de az ősellenség Kurcsánytól idéz :DDDD

Ekkora masszív epicfail öngólt már nagyon rég...basszus :DDD most kimentem röhögni.

2017. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
20%
Én is azt hallgatom sokszor, hogy ebben az országban nem lehet megélni annak ellenére én nagyon jól élek. Az ellenzék szerint aki a Fideszre szavaz mind hülye lehet csak. Ahhoz képest én Fidesz szimpatizánsként nagyon jól élek ellenben a tipikus ellenzéki szavazókkal akik meg szarul élnek. A kormány szidásától nem lesznek gazdagabbak.
2017. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
77%
#36, szegényebbek viszont lehetnek akkor is, ha nem szidják (jogosan) a kormányt. És lesznek is. Eddig 4 milliónál tartunk.
2017. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
26%
De nem lesz attól rögtön agyhalott/agymosott az ember, hogy mire szavaz. Ezt akartam mondani.
2017. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
80%
én inkább azon csodálkozom miért van ennyi orbánista
2017. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!