Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért hiszik...

A liberálisok miért hiszik azt, hogy ők letudják váltani a Fideszt, mikor Magyarországon erre csak a Jobbik képes?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 17:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Tévedés, a Jobbik sem képes rá. Egyedül a Fidesz képes rá, ha behoznak az idióták egy olyan kényes dolgot, amivel széles körben elveszítik a támogatottságukat (pl az internetadó többet ártott nekik, mint 8 évnyi libsi picsogás).
2017. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Alain Delon ***** válasza:
59%
Ja. A zsobbik is csak hiszi, hogy le tudja váltani a fiducit.
2017. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem, babám, SENKI nem képes leváltani a Fideszt, akkora a százalékarányuk.

Ez van, ezt elcseszték.

2017. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Úgy érted Fodor Gábor és a liberális párt? :)

Viccet félretéve a liberális pártok nem hisznek ilyet (együtt, dk, pm). Mszp, lmp, momentum nem liberális. Tudom hogy nem írtál neveket, csak gondoltam jó tisztázni hogy ki liberális. Amúgy adom az elöttem szólók véleményét, a jobbik sem képes rá egyedül. Esetleg ha összefogna a jobbik és az mszp, de valljuk be az senkinek nem lenne túl előnyös. 2018 már a fideszé, gacsak a finishben nem b,,sznak el valamit tutihogy nyernek. Gondolhatod hogy nem,az utolsó félévben fognak vasárnapi bolzár meg netadós kategóriájú ötletekkel elödrukkolni. A fő kérdés 2018as választásokat tekintve az az hogy: Lesz-e a fidesznek 2/3-ja? + Kihullanak -e a mikropártok?

2017. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem hisszük. És akkor most mi van? Szavazzak a nyertes pártra magam ellen? Vagy mi? Mi ezeknek a kérdéseknek az értelme?
2017. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
7%
A liberalizmus Magyarországon nem tesz jót.... El kéne felejteni a fidesszel együtt mert bomlasztják az országot. És igen, egyedül a jobbik képes leváltani és reméljük ez be is következik.
2017. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

Én Fidesz szavazó vagyok, a libsik mindig összefognak a szocikkal, balosokkal, komcsikkal, gondolom már észrevetted.


Na, a Jobbiknak ezt kerülnie kellene.

2017. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszik azt. A valóságot hiszik szegények. Ami annyi, hogy teljes ellenzék nélkül senki nem váltja le a Fideszt. Viszont egy totális összefogás már 2014-ben is leváltotta volna. Ennyi, nem bonyolult.
2017. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem, nem hiszik azt, de ettől még nem lesznek se jobbikosok, se liberálisból, illiberálisok...
2017. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
A jobbikosok miért hiszik,hogy ők kétszer többen vannak,mint a baloldaliak?
2017. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!