Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Vona Gabor valoban...

Szerintetek Vona Gabor valoban megsertette a nyugdijasokat vagy ez megint egy fidesz hiszteria?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Is-is.


Mondjuk egyesek bebizonyították, hogy Vonának rájuk vonatkozóan igaza van :-D

2017. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Aki nem tette volna még meg hogy az eredetit elolvassa, csak hallott róla, tegye meg!

[link]


Én, illetve minden pártállású ismerősöm (még a szintén nyugdíjas nagymamám is) pont ugyanezeket mondja évek óta...

2017. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
vonanak eleteben ez az egy igaz ertelmes es valosagon alapulo mondata volt, hulye lenne bocsanatot kerni
2017. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szeretem Vonát, de maximálisan igaza van.
2017. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Ha egy kék szemű emberre azt mondom hogy kék szemű, azzal megsértettem? Vagy egy nyilvánvaló tényt állapítottam meg?


Az automata fidesz üzenet olyan erőltetett hogy nyilvánvalóan csak orbán félelmét igyekszik csillapítani és tovább hergelni a habzószájú vérre szomjas nyugdíjasokat


Nem megsértődni kell hanem VISELKEDNI!

2017. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Igazat írt, kicsit erősen megfogalmazva, amelyből ki lehet ragadni fél-1 mondatokat, hogy hergeljék az időseket (vagy manipulálják), egyébként pont ezért IS lehet kijelenteni hogy igazat írt le :D Mivel nem megsérti ezzel a józan nyugdíjast, csak a fidesz médiagépezete teszi ezt, vagyis ja valóban manipulálja őket sajnos a fidesz, de szerintem ezt ők is látják :/ bár nem mind az tuti...
2017. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
A Fidesz legújabb uszítása. Csak a sajátjaikat tüzelik, rajtuk kívül ugyan ki másra is lennének hatással a hazugságaikkal meg a ferdítéseikkel.
2017. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Úgy hívják, karaktergyilkosság. És nem a nyugdíjasok ellen, hanem Vona ellen. Sajnos az egyetlen számításba vehető ellenfél Orbánnak, ezért ott rúgnak bele, ott sározzák, b*zizzák ahol tudják. Ne legyenek illúzióitok, ez csak rosszabb lesz.
2017. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%

"Szerintetek Vona Gabor valoban megsertette a nyugdijasokat vagy ez megint egy fidesz hiszteria?"


Lásd: "akinek nem inge az alábbi bejegyzés, az ne vegye magára!"


Nos, aki magára vette, azt nyilván megsértette. Jogosan. És akit megsértett, az gondolkozzon el azon, hogy vajon mennyi az igazság a rövid kis szövegben.

2017. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Akaratlanul is ez a neminge szövegnél mindig Szanyikapitány jut az eszembe, ahogy magyarázkodik Tomcat előtt.
2017. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!