Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldali összefogás...

Ha a baloldali összefogás nyerne 2018-ban, mi lenne ezzel az országgal?

Figyelt kérdés
Ha egy összefogást és egy normális ellenzéki politikát nem tudnak összehozni már lassan 7 év alatt, csak veszekednek, akkor mi lenne velük kormányon 4 évig?

2017. szept. 2. 10:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Ki se birnák 4 évig, már 2019-ben előrehozott választások lennének, és ez lenne a mi nagy szerencsénk.
2017. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Halál lenne és pusztulás! Mindannyian éhen pusztulnánk, de előtte még mindenkit jól megerőszakolnának a migráncsok, a nőket még kétszer is!

Ezért kell a Fidesz, hogy győzelmet győzelemre halmozzunk és felemelkedjünk az isteni szférákba!

2017. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Mai első politikai hirdetés megvolt.
2017. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Kb. az lenne mint eddig. Teljesen mindegy, hogy épp. ki kerül közelebb a kondérhoz, csak az a fontos, hogy saját maga és a pereputtya megszedje magát, mint a török hódoltság korában.
2017. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Lehet viccelődni #2-es és #3-as, mert ugye értelmes dologgal nem lehet megcáfolni, amit én és #1-es ír...
2017. szept. 2. 11:00
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Semmi. Más oligarchákhoz kerülnének az EU-s pénzek
2017. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező én nem viccelődtem, te nem kérdést írták ki, hanem egy politikai reklámot. Te eldöntötted, hogy "Csak a Fidesz". Innentől kezdve ez politikai hirdetés.
2017. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Te eldöntötted, hogy "Csak a Fidesz"."


Nem, én feltettem egy kérdést. Arra várom a válaszokat, véleményeket. Jó lenne, ha leírnád, hogy neked mi a véleményed a baloldali összefogásról.

A Fideszt nem tudom hogy kevered ide.

2017. szept. 2. 11:25
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Elírtad, nem összeFOGás lesz, hanem összeFOSás. És összefosással még senki sem nyert választást.
2017. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Vagy veszekednének tovább és buknának, vagy élnének a váratlan lehetőséggel és valóban összefognának. Szerintem, ezután a két ciklus után, az utóbbit választanák.
2017. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!