Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon azért születik...

Magyarországon azért születik kevés gyermek mert nagyon sok a testéből élő nő? Lehet ez az ok?

Figyelt kérdés
Elég sokat gondolkoztam már ezen ! Törtem a fejemet,hogy vajon ez összefügg a kevés gyermek születésével ? Gondolom egy ilyen nőnek sohasem lesz gyereke vagy mégis ? KSH adataival tisztában vagyok kevés születés több halál !!!

2017. szept. 5. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem az az ok.
2017. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Felrakom neked a szülőfalum népességének alakulását ábrázoló diagramot 1700-2000 között:

[link]

A görbe 2000 és 2017 között is tovább zuhan. Látható a fordulópont, az 1950-1960 közötti Rákosi korszak, a szabad magyarság elcselédesítése. A magyar egy olyan humanoid (ahogy a többi nemzet is), amelyik fogságban nem, vagy csak nehezen szaporodik. Márpedig fogságban vagy, adót fizetsz amit nem te és a magyarság élvez hanem akik gazdagodnak belőle. Nem a saját cégedben és gazdaságodban dolgozol, hanem mások alkalmazottja vagy mert régóta azt nevelik a népbe hogy alkalmazottak legyenek. Ha meg mégis vállalkozó vagy akkor minden hónapban befizetsz egy talicska adót és járulékot és nem is magadért és gyerekedért dolgozol.

Kielégítő választ adtam? Ha úgy érzed hogy nem, akkor már annyira hozzászoktál ahhoz hogy rab vagy, hogy fel sem tűnik. De a tudatalattid érzi akkor is, ezért nem vállalnak gyereket. A munkájából mások élnek, nem a gyereke.

A kérdésben említett prosti sem magának dolgozik hanem a futtatójának. Ha magának dolgozhatna akkor lehet hogy több gyereke is lenne.

2017. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Vicces vagy.


Azért születik kevés gyerek,mert nincs létbiztonság.

Ráadásul mióta fityesz kormány van,még jobban azokat támogatja,akiknek sosem kellett félniük a megélhetés miatt.


Ma már nem csak a saját lakás luxus,hanem az albérletben élés is.

Az emberek örülnek,ha önmagukat eltartják.


15-20 milliónál kezdődik egy normális lakás,és 120 ezenél az albérlet.


Ezekből vegetálva lehet élni,a gyerek plusz teher.

Szerintem még ehhez képest így is nagyon sokan szülnek,az is csoda ha valaki ilyen feltétlelek mellett bevállal még 1 gyereket is.

Már a két gyerek is egyre ritkább lesz,3 gyerekes pedig elenyésző.

Rosszul vannak elosztva a javak,a felső 20% luxusban él,ők szülnek átlagban 2-3 gyereket,a maradék 80%-ból pedig sokan nem is fognak gyereket vállalni,vagy 1-et,nagyon max 2-őt.

2017. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez egyáltalán nem játszik közre, mivel azok nők akik a testükbő élnek többnyire már gyerekes anyukák. Persze vannak hajadonok is, de nem gondolom, hogy ez a jellemző.
2017. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hármas nem poénnak szántam a kérdést. Sok mindenen szoktam gondolkozni :) Sok gondolat ficánkol a fejemben.
2017. szept. 5. 21:29
 6/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem eléggé Nemzethy Keresztyén Konzervatív a fijatalság és nem szolgájják elég hűen Orbán Urat!!!

Ez az igazi ok!!! Hűjen kellene szógáni, oszt lenne gyerek!!! bezzeg a mijidőnkbe, mia a krumplifődőn szűtűnk meg, oszt nem vót nyavajgás!!! Anyuka bevitte a gyereket oszt én meg bekapátam a maradék krumplit a szülés után e!

Keminy vót mindenkie!!!

2017. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Szeretnéd.... Komolyan ilyen ember mér nem marad a fb-on....
2017. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk egy 150 000 Ft-os fizetésből kifizet 120 000 Ft-ot albérletre, félrerak 2-300 000 Ft-ot havonta hogy később saját lakása lehessen. Megél pl. 70 000 Ft-ból takarékosan. Később hitelre vesz saját lakást, annak törlesztőrészlete plusz mittudom én menyi, tegyük fel 150 000 Ft. A gyerekre még mindig maradna neki havi 150 000 Ft körül. Hát nem egyszerű matek az egész? Nem nehéz beosztani és családot alapítani abból a havi 150 000 Ft-ból. :))

Tudod mit mondok? Egy testéből élő luxusprosti aki magának dolgozik futtató nélkül, az inkább előbb vállal gyereket mint aki 150 000 Ft körül keres.

2017. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%

"Azért születik kevés gyerek,mert nincs létbiztonság. "


Nyugat-Európa legnagyobb részen gyakorlatilag a menekültek miatt nincs népességfogyás. Biztos ott sincs létbiztonság. Indiában meg akkora a létbiztonság, hogy nem ezrelékekben mérik a népességnövekedést, hanem százalékban. 20 év alatt 30%, ez gondolom rengeteg munkalehetőséget és óriási béreket jelent. Afrikáról nem is beszélve...


"Magyarországon azért születik kevés gyermek mert nagyon sok a testéből élő nő?"


Végülis igen, de nem abban az értelemben, ahogy gondolod. A testüket a lelkükkel együtt eladják az emberek a pénznek. Egyre később szülnek, nem csak Magyarországon, a fejlettnek mondott világban mindenhol.

2017. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez biztos nem az oka.
2017. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!