Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért örvendeznek itt páran,...

Miért örvendeznek itt páran, hogy az Európai Bizottság nem akar részt vállalni Magyarország schengeni határszakaszának védelmi költségeiben?

Figyelt kérdés

Mitől lenne az nekik rosszabb, hogy részben megtérülnének ezek a kiadások? Nem lehetne az ilyen dolgokat különválasztani a pártszimpátiától?

Értelmes válaszokat várok.



2017. szept. 6. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem örvendezik. Csak jogos a felvés, hogy Magyarország az unio legkorruptabb állama. Itt minden pénzt ellopnak. Emiatt az unio bizalmatlan magyarorszaggal kapcsolatban.
2017. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Kezdjük ott, hogy magára a kerítésre sincs már semmi szükség.

Megvan az alku a törökökkel, a múltkor napi 2 menedékkérő érkezett, és ráadásul Makedóniában van egy sokkal nagyobb kerítés. Innentől kezdve az az évi 180 milliárd teljes pénzkidobás.

Én egyébként azért örülök a bizottság nyilatkozatának, mivel akkor ilyen alapon az olaszok, a görögök és a spanyolok is ugyanígy kérhetnék a támogatást. És ki fizeti az EU költségvetését? Na ki? Tippeljetek.

2017. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Én csak azt nem értem, hogy került az egymillió (vagy hány) szír Németországba, ha mi megvédtük őket?
2017. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
A fideszes szavazókkal fizettetném ki.
2017. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy az elején adtak már pénzt a migránsválság kezelésére (nem egészen a kerítésre). Nem kell mindent elhinni amit a közmédia papol...
2017. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akinek van esze, az nem örvendezik ezen. Ezek a hülye migránsok csak a bajt hozták Európára. A kerítést, már 2014-ben fel kellett volna húzni, de tőlünk sokkal délebbre. De a "gyorsreaagálású" EU, még ezt is szándékosan eltöketlenkedte. Megint egy rossz szerveződéshez csatlakoztunk.
2017. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem örvendezek, csak röhögök azon, hogy bárki is elhitte: Orbánék komolyan komolyan gondolták a dolgot. Nagyon jól tudták ők, hogy esély sincs erre, viszont remek alkalmat teremt egy kis "Brüsszelezésre".
2017. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak egy kis Brüsszelezés. Amikor az EU csatlakozásról népszavaztunk, akkor miért nem azt plakátolták ki, hogy ilyenre is van hatásköre az EU-nak? Helyette néztem az olyan hazug plakátokat, hogy lehet kávézóm Bécsben. Kösz.
2017. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!