Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz az egyetlen párt,...

Ha a Fidesz az egyetlen párt, amely nyíltan ellenzi a migránsok Magyarországra telepítését, akkor nem ez az egyetlen párt, amely tényleg a mi érdekeinket nézi?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy tolvaj párt, de inkább élek kevesebb pénzből, mint osztozom a hazámon migráns csőcselékekkel.
2017. szept. 6. 18:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Akkor neked részvétem, inkább lopják ki tovább a szemed. Én viszont boldogabban élek a csőcselék között (bár itt egyet se látni) négyszer több fizetésért és kevesebb munkával, több elismeréssel. Üdv Németországból.
2017. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%
Igen, komoly gondjaim vannak. Pl, nem vagyok kormánypropaganda által agymosott rasszista. Mindamellett dolgozom tisztességesen és boldogan nevelem a gyerekem. Nem kell nélkülöznöm semmit. Van egy csodás feleségem. De igen, te már csak tudod, hogy gondjaim lesznek...
2017. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
15%
De!
2017. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
52%

Lefordítom magyarról magyarra:

Inkább kopik fel az állam, inkább egy magyar banda lopja ki a szemem, minthogy három csepp szolidaritást kiizzadjak magamból olyanok iránt akik nem fehérek és nem magyarok. Büszke lehetsz magadra.

2017. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
28%
Az is vagyok, büszke arra, amit elértem. Az, hogy neked nem tetszik egyéni probléma.
2017. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%
65% nem neked szólt, a kérdezőnek mutattam görbetükröt, meg a többi válaszolónak együtt.
2017. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
46%
Azt imádom, hogy mindenki elfelejti a mi nemzetünk történetét, és leginkább a honfoglalást. Ugyanúgy joguk van megtenni nekik is ennyi erővel, mint anno nekünk is...
2017. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 hollófernyiges ***** válasza:
80%
Arra a Fideszre gondolsz, amelyik világraszóló hisztit csapott 1300 menekült miatt és közben sutyiban 17 ezer kínait meg arabot (köztük Interpol által körözött terroristatámogatót) telepített be az országba, mert azok zsebbe fizettek nekik (nem nekünk, ez külön szép, hogy még mi fizetünk a Fidesznek, hogy betelepítsen külföldieket)?
2017. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Senki sem akar migránsokat Magyarországra telepíteni, de jönnek a választások. És a hozzád hasonló rettegőket kedves kérdező jól meg tudják vezetni. Nem baj, hogy szétlopják az országot, de te rájuk fogsz szavazni, nehogy el kelljen 1700 ember kérelmét bírálnunk.
2017. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
23%

9#, mi van?? 😂 😂

A 10. században kicsit más volt a helyzet, nem gondolod? Semmilyen államszervezet nem volt a Kárpát-medencében.

2017. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!