Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar liberálisok 444-en...

A magyar liberálisok 444-en miért nem tisztelik a magyar futballhuligánokat (Fradi, Újpest)?

Figyelt kérdés
444-en mikor a magyar szurkolókról van hír,mindig vicces reakció jeleket tesznek rá, kommentekben meg olyanokat írnak,hogy "Irány a körút" "Csoportelsők" stb.

2017. szept. 15. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, hogy miért kéne őket bárkinek is tisztelnie.
2017. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
mert kellenek nekik a sztereotípiák, hogy okosnak érezzék magukat
2017. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, én is jártam vagy 20 évig futballmeccsre, de nem értem, hogy miért kellene tisztelni a futballhuligánokat. Vannak olyanok, akik egész életükben kitartanak a kedvenc csapatok mellett, kint vannak minden meccsen, de nem rombolnak, verekednek. Őket inkább tudom tisztelni.
2017. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Ők eleve a magyarok ellen szurkolnak, akkor miért pont a magyar focihuligánokat tisztelnék?
2017. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Néhány kommentelő nagyon bevette a kormánytól, hogy aki a fideszt kritizálja, az hazaáruló :D Meg magyargyűlölő, meg mifene. Ha félteném a hatalmam, és is ilyet terjesztenék mindenkiről aki nem nyal be nekem tövig.


Nade, miért is kellene tisztelni a futballhuligánokat? Kinek tettek ők jót? Ha ebbe érzik jól magukat, felőlem hajrá. Ennyi erővel a sporthorgászoknak is kijárna az óriási tisztelet.

2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%

kedves szándékosan értetlen hatos

a tisztelet hiányát úgy érti, hogy erős a megvetés, a lenézés az irányukba

2017. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
A Fideszesek miert nem tisztelik Soros Györgyöt, aki tamogatta a Fidesz letrejottet?
2017. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 - Ha egy csoport mások számára nevetségesen viselkedik, ne csodálkozzon ha néha nevetnek rajtuk. Nem kell ennyire mellre szívni, magán is tudni kell nevetnie az embernek néha. Az interneten különben is mindenkit oltanak folyamatosan, nem értem hogy miért pont a szurkolók állnának efölött? Vagy akkor bevezetjük a "halottakról jót vagy semmi" mellé a fraistákról jót vagy semmit is? :D
2017. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*Fradistákról, bocsánat
2017. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Alain Delon ***** válasza:
100%
Huligánokon mit lehet tisztelni?
2017. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!