Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet elfogadni...

Miért nem lehet elfogadni azt, hogy a jobbiknak valóban sok dologban igaza van és valóban a gárda nem vasvillával öli a cigányokat és a zsidókat közben keresztet égetve mint ahogy a tvben mondják?

Figyelt kérdés
hanem igenis kb emberjogi szervezetnek tartom, más részt azért örülök ,hogy a fidesz került hatalomra mégis 1 tapasztaltabb talán nem ez a jó szó rá de legálisabb párt európa szemében mint a jobbik. Ezen kivül én már tényleg azt érzem ,hogy aki szidja össze vissza a jobbikot az vagy nem ért hozzá, és abaráti köre azt mondja ,hogyha jobbikos vagy az nem menö mert mi nem kárpátiát halgatunk hanem Coldplayt és ,hogy LMP mert elfér pár fa még a Fashion street mellet v zsidó(nem vagyok antiszemita vannak zsidó barátaim de a jobbik nem fekszik nekik valjuk be) szoval nem kéne több bört lehuzni a jobbiktémárol azis 1 parlamenti párt már akár tetszik akár nem, nincs igazam?
2010. máj. 27. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Igazad van.

Ezt a videót pedig mindenkinek ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=ANcDAO3N_Iw

2010. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
"emberjogi szervezet" aki uszit mindenki ellen aki nem a saját elveiket vallja ... hát gratula nekik ...
2010. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
84%-os most is csak légbőlkapott dolgokat hordassz itt össze. Mondj, idézz egy részletet, amiben a Gárda uszított akárki ellen is!
2010. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:35

Várjuk a linket!

2010. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha FIDESZ csak az ígéretei harmadát betartja, akkor mehetnek Vonáék a süllyesztőbe az MSZP-vel együtt. De úgysem lesz semmi belőle. Mindegy, kit érdekel már...
2010. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:45

Csak még mindig ott van az a HA, és bizony üres a kassza...

[link]

2010. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk, hogy így van. De akkor nagyon rosszul kommunikálják a nézeteiket. Miért kell a Gárdának katonai stílusú egyenruhákban katonásan masirozgatniuk? Az idősebbeknek, akik átéltek egy-két dolgot a múltban nyílván rossz érzésük lesz az ilyen képektől. Reméljük igazad van.
2010. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező: azért van ez, amit mondasz, mert mindig lesznek gyarló emberek, akik ezt fogják hinni, szóval mindegy...


Amúgy nekem is rossz érzésem van attól, hogy cigányok magyarokat gyilkolnak, érdekes módon - csak a jogaimért és a múltbéli tapasztalataimért - a cigányokat nem tiltja be senki...

2010. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Nevesítsd, miben van igazuk, légyszíves. Az, hogy valakinek sok híve van amúgy, nem feltétlenül jelenti, hogy igaza is van, még a demokráciában sem, csak azt, hogy a többség úgy gondolja igaza van, nem tudom érezni e a finom különbséget.

A gárdánál meg azt kéne felfogni végre - nagyon unalmas hétezredszerre is leírni ugyanis - hogy nincs joguk játszani a csárlszbronzont. Ennyi. Nem tehették volna meg pl, hogy nem engedték be a nyilvános gárdatárgyalásra azokat, akik nekik nem szimpatikusak.

2010. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
elöttem szoló. A jobbik programjának sok elemét veszi át a fidesz ami mindenkinek jo a jobbiknak max bosszanto, nyilván nem azért vesz át mert 1 nagy hülyeség. Más részt a gárdának már a létezése is lehet ,hogy elég 1-2 cigánynak a emgfélemlitésére ,hogy ne terrorizáljon valakit azért mert magyar most komolyan nem én találom ki láttam már saját szememmel de a jutubon is találsz belölle szép számmal.
2010. máj. 27. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!