Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak?

Kire szavazzak?

Figyelt kérdés
Lassan betoltom a 18.at. Tudom,hogy messze van meg a valasztas, de kivancsi vagyok,hogy ki,mit,miert ajanlana. Indoklast is kerek,ha lehet

2017. szept. 19. 21:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
En elhiszem,hogy mar sok ilyen kerdes volt,de szerintem ujvalasztas/ujgondolatok. Koszonom elore is.
2017. szept. 19. 21:15
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha rám hallgatsz, akkor inkább azon kezdesz agyalni minél előbb, hogyan tudnál elhúzni innen.

Mindenképpen a Fidesz fog győzni, de ha nem, az sem lényeges, mert ennek az országnak gyakorlatilag már lőttek.

Addig is, minél előbb ráfekszel a nyelvtanulásra, majd dobbantasz.

2017. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem szereted a migrantokat, akkor csak 1 választási lehetőséged van a Fideszen kívül: a Jobbik.
2017. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Nincs kire. Az pedig mindegy, hogy szereted-e vagy sem a migránsokat, mert egy sem akar idejönni és itt maradni.

De bárkire szavazol, a választási rendszer és a határon kívüliek szavazata miatt a Fidesz fog győzni. Akkor is, ha csak a saját hívei mennek el szavazni.

2017. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Merrefelé laksz? Mit tanulsz ha már nem tanulsz mivel foglalkozol? Mik a terveid a jövőre nézve? Mennyire vagy elégedett a szüleid, rokonaid a számodra fontos emberek életminőségével? Milyen problémáik vannak? Neked milyenek?


Mert kb. ezek határozzák meg, hogy ki az aki téged tudna képviselni.


Elmondom én kire fogok és miért de az nem feltétlenül jó választás neked is.

Fidesz, mert:

-szeretnék családot és nem megélhetési gyerekgyárt tervezek így az adókedvezményekkel élni tudok.

-értékelem, hogy a gdp arányos államadósság nem nő, miközben a régió átlagos gdp növekedését hozzuk (ez biztos lehetne jobb is, de abból kiindulva, hogy az MSZP-SZDSZ-nek sikerült az utolsó helyet hozni növekedésben a legtöbb hitel mellett én elégedett vagyok a jelenlegi helyzettel)

-értékelem, hogy a fizetések is nőnek és egyre többen dolgoznak (10 jövedelmi tizedből 9-nek inflációt meghaladóan nőttek a bevételei, ez kb. azt jelenti, hogy az ország 90%-a több pénzből él mint tette azt 2010 előtt)

-számomra a szociális rendszer "megreformálása" (közmunka) kifejezetten szimpatikus

2017. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs dobbantani,a jovo elnoke szeretnek lenni :D.... Koszonom azert a valaszokat.Kivancsi vagyok a vegere.
2017. szept. 19. 21:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Szabolcsban elek. Kozgazdasagra jarok. Az almom,hogy miniszterelnök legyek.De ha valami rosszul sül el akkor marad a családi vállalkozás (konyveles).Nsgypapam egy kisvarosi polgarmester volt. Megvagyok elegedve mindennel ami nekunk van.Kb ennyit mondhatok.
2017. szept. 19. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatjuk meg, hogy te melyik pártod tartod a hozzád legközelebb állónak, de azzal semmiképp sem lőhetsz nagyon mellé, ha olyanra szavazol, aki még nem volt hatalmon korábban.
2017. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 azaz kedves kérdező ahhoz hogy miniszterelnök légy nem kell semmilyen végzetség, az a lényeg hogy az embereket megtudd szólítani és mögéd sorakoztasd öket hogy támogasság az elveid
2017. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Melyik párt képviseli az érdekeidet? Aszerint szavazz!


Milyen érdekeid vannak? Mint hazai magyar vállalkozó, a te érdekeidet nagy valószínűséggel nem a DK-MSZP-Együtt tengely fogja képviselni.

Az LMP sem mert ők nem képviselnek érdemben semmit (lufipárt)

2017. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!