Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak és a liberálisok...

A baloldaliak és a liberálisok miért élnek álomvilágban?

Figyelt kérdés

Azt írták még néhány hónapja, hogy kormányváltó hangulat van és hogy olyan tüntetések lesznek, hogy megbukik a kormány.

Ehelyett gyakorlatilag semmi nem történik, csak az, hogy az ellenzéki politikusok sorra buknak el (Gyurcsány, Mesterházy, Falus, Botka, Vona).

Mikor ébrednek fel a nem fideszes emberek? Már rég nem a kilencvenes és kétezres éveket éljük, amikor még hazugságokkal és riogatásokkal választásokat lehetett nyerni. Az emberek elkezdtek gondolkodni.



2017. szept. 21. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Most is el vannak foglalva a mutyizással, a plakátozással, a migránsok simogatásával.
2017. szept. 21. 19:49
 2/59 A kérdező kommentje:

Te ugye gyengeelméjű vagy?


Kétezres évek elejét akartam írni. De köszi, hogy a figyelmeztetés helyett személyeskedéssel reagáltál. Mit is vártam :)

2017. szept. 21. 19:51
 3/59 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd a kettest, valószínüleg ő az egyik közülük.
2017. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
76%

Hahaha, ha az emberek elkezdtek volna gondolkodni, már rég elzavarták volna a Fideszt.

De abban igazad van, hogy hazugságokkal és riogatásokkal nem lehet nyerni, manapság szavazatvásárlással és a választókörzethatárok átrajzolásával szokás nyerni.

2017. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
22%

"Hahaha, ha az emberek elkezdtek volna gondolkodni, már rég elzavarták volna a Fideszt.

"


ja, és visszahívják a bukott baloldalt

a világon mindenhol zavarják el a balosokat, ha észrevetted

2017. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
75%

"hazugságokkal és riogatásokkal választásokat lehetett nyerni."


Az idő lesz a bírája ennek a kijelentésnek, a Fidesz mást se csinált az elmúlt két és fél évben, ha jövőre nyernek, akkor azt bizonyítod, hogy lehet.


"az ellenzéki politikusok sorra buknak el (Gyurcsány, Mesterházy, Falus, Botka, Vona)."


Ezt a listát is honnan guberáltad össze? Mi köze a 2017 őszi állapotoknak ahhoz, hogy mi volt a 2014-es EP, meg főpolgármester választásokon, meg 2009-ben...


Akarsz hallani egy tényleg bukott politikust? Páva Zsolt, Pécs fideszes polgármestere, ő már tényleg bukott politikus, egy gyámság alá helyezett báb, aki alól Viktor épp most vakarja ki a csődbe vitt várost, meg adja oda az oroszoknak a pécsi repteret.

2017. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
68%
A kérdés tökéletes, csak rossz pártot/oldalt jelöltél meg. A fidesz az aki hazudozással, riogatással nyer választásokat (migráció, Soros, stb. csupa színtiszta baromság, de a sok egyszerű ember mint te is vevők a kamura meg az agymosásra). Az emberek valóban elkezdtek gondolkodni, ezért gyűlöli a tolvaj fideszt sokmillió ember. Persze a kérdésed lehet szimpla provokáció is,e lvégre komolyan nem gondolhatja épelméjű ember amit írtál, mert ha mégis akkor ott súlyos bajok vannak.
2017. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
38%

na ne viccejünk már... a baloldal top10-es listát állított anno a leggyűlöltebb politikusokról, ti meg egy szál páva zsolttal akarjátok ezt semmissé tenni?


egy ország gyűölte a fletót, a kókát, a magyar bálintot, a horváth ágnest...

2017. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
78%

Ne terelj már 41-es koma, ne terelj...


A kérdező (aki egyébként a te szinted lehet épp valamelyik 4X-es kolléga) felsorolt öt olyan politikust, akik közül kettő még aktív, Botka és Vona, egy olyat, aki önként visszalépett (Falus), és két olyat, aki önként lemondott.

Mellesleg az, hogy ki a bukott politikus, maga Orbán Viktor mondta, hogy "én 2002-ben egy bukott politikus voltam" ennyit erről, Pávát csak azért írtam, hogy legyen már egy igazi bukott is itt.

2017. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
36%

én terelek?


gyakorlatilag idehánytál pár össze nem függő mondatot, aztán még orbán viktoroztál is

2017. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!