Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a megalázó...

Mit szóltok ehhez a megalázó bérezéshez?

Figyelt kérdés
A legalacsonyabb közmunkás órabér jelenleg kb. 300ft! Ki ért azzal egyet, hogy a "kedves vezetők" is ennyiből éljenek meg? Ugyanis, nekik kellene élenjárni, példát mutatni minden területen az életben!!

2017. szept. 22. 07:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
24%
Nèmetországban már régen ismert az "1 euros" munka - és ott azért ez jóval kevesebb, mint MO-on!
2017. szept. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
82%
Jól emlékszem, hogy ugyanezt a kérdést már kiírtad egyszer, kicsit "őszintébb" (alpári) stílusban?
2017. szept. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
16%
A német nem is érdemel többet.
2017. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Tegnap igen, de törölték. Kicsit másképp fogalmaztam meg. A lényegen nem változtat. Az nekem (is) jobban tetszett.

Sajnos, képmutatók hada között kell élni, az őszinte embereknek is!

2017. szept. 22. 07:36
 5/50 anonim ***** válasza:
39%

Lehet, hogy neked az jobban tetszett, de a színvonalra úgy tűnik nem volt igény. :-)

Egyébként láttál te már közmunkást napi tevékenysége közben? Mert nekem, látva őket "dolgozni", néha olyan érzésem van, hogy nagyon jó az órabérük... Természetesen nagyon nagy tisztelet a kivételnek, mert biztos akad olyan is.

2017. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
Nem kötelező a közmunka. Ülhetsz otthon nyugodtan. Én megszüntetném a közmunkát.
2017. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Láttam. Sokkal többet dolgoznak, mint amennyit keresnek! Sokaknak csak az feltűnő, ha pihennek!! Az viszont, amikor dolgoznak már nem szembetűnő!!! Sokkal hasznosabb tevékenydéget végeznek, mint sokan mások... Arányait tekintve! Pl. politikusok!!! De lehetne sorolni tovább...
2017. szept. 22. 07:48
 8/50 anonim ***** válasza:
46%

ne aggódj kérdező, nekem is sokszor olyan kérdésemet vagy hozzászólásomat törlik, h nem is értem, mi volt az oka (általában politikailag érzékeny kérdések esetén, és azért ezt nem igazán tartom frankónak, de hát itt tartunk ...)


a kérdésre meg: igen, egyetértek, aztán utána gondolkodjanak el, mennyiből is lehet megélni ... nem?

2017. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
34%

68%, és te láttál már irodistákat dolgozni azért a pénzért, amit kapnak?

Egész nap facebookoznak, és zsebre raknak 300 ezreket.

Miről beszélsz ökörke?

Nem hiszem, hogy a közmunkások terhelik meg az államháztartás, meg a multik kasszáját, hanem inkább az irodákban lebzselő senkiházik.

Nagy tisztelet a kivételeknek.

2017. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
91%
Az nyilván nem szembetűnő, ha valaki hivatalban csinálja ugyanazt, ugyanazzal a felelősséggel, mint a rendes dolgozók, mint akik láthatóan az utcán dolgoznak vagy nem. Meg mi általában nem is hirdetjük, hogy ilyen formán vagyunk a cégnél, valahol szégyelli az ember, hogy hiába tanult, erre futotta, miközben a másik sima érettségivel, de protekcióval minimum a dupláját viszi haza ugyanazért a munkáért. Tőlem is, ha valaki megkérdezi, hogy hol és mit dolgozom, válaszolok rá, de nem teszem hozzá, hogy közmunkában, azt hiszik, hogy milyen jó helyem van, közben az csak a látszat. A szobában is csak közmunkások vagyunk, nem egyszer volt, hogy kinti dolgozók nekünk kezdtek panaszkodni, mondtuk mi is azok vagyunk, tudjuk miről beszélnek, ők is elhűltek, mert nem tudták.
2017. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!