Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budakalászi vagy a pomázi...

A budakalászi vagy a pomázi önkormányzat szégyene?

Figyelt kérdés

A békásmegyeri dunapart végétől kb. a Lupa-tó magasságáig kulturált kerékpárút vezet.

Onnan viszont a Lupa-tótól az "EU-s" kerékpárút (!) kifogástalan szentendrei folytatásáig tartó nagyrészt aszfaltozott szakasz olyan kráteres, mintha a sztálingrádi csata arrafelé folyt volna le. Bringával nyomorult érzés ott szenvedni. Bőven járnak arra külföldiek is, nem a legjobb országimázs. Miért nem lehet ezt kb. 15 éve megcsinálni? Melyik önkormányzat érdemel ezért egy se..berúgást a legközelebbi választásokon?



2017. szept. 22. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Soros György!
2017. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:)

De tényleg... Meglep a hozzászólások alacsony száma. Rajtam kívül más nem zötykölődik arra? Én aránylag sűrű kerékpárforgalmat látok.

2017. szept. 23. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézzük mit lehet tenni?


A. Felújjítani. Ehhez vélhetőleg se pénzed, se kedved tehát


B. Van már technikám erre. A beton mellett majdnem végig van egy vékony sávnyi földút, a Duna felőli oldalon. Azon egész gyorsan végig lehet gurulni és nem ráz. Szóval menj ott.

2017. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy érted, az összevissza töredezett aszfaltcsík melletti, időnként gödrös-mély pocsolyás sáv?

Azért kíváncsi vagyok, hogy egy normális kerékpárútakkal rendelkező külf. ország polgárában milyen vélemény alakul ki.

Egyszer együtt mentünk egy német pasassal és ő konkrétan röhögött.

Én a legutóbb már káromkodtam. (Jó 1 éve nem jártam arra és semmi változás.)

Magyarország-2017.

2017. szept. 25. 04:32
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
kit érdekel, járj autóval mint minden normális ember.
2018. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na megjött a proli is.Nem mindenki teheti hogy autóval mehet meg a stilus is látszik ami nyomsz hogy ilyen kötekedős beszólós meg hogy kit érdekel.Amugy sokkal sulyosabb gondok vannak itt az országban mint az ut.Az ut csak a következménye a sok igénytelenségnek meg egy kis része.
2020. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta megcsinálták egyébként az ott haladó EV6-os szakaszt. (Még nincs átadva hivatalosan, de már rá-rápofátlankodnak a bringások :D)
2020. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!