Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megint csődöt mondott a...

Megint csődöt mondott a baloldali liberális ellenzék?

Figyelt kérdés

Tegnapi kérdésem témája a Vietnámmal kötött megegyezés volt. https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__88..


Ebben gyakorlatilag a kormányt mindennek elmondták, miért nem fejleszti az egészségügyet, miért engedi ide a ferdeszeműeket, miért a mi pénzünkből épít Orbán (kackac) kórházat Vietnámban.


Akkor azt mondtam, hogy ez egy segélyhitel program. Ezt most is fenttartom, semmilyen hibát nem vélek felfedezni a Bajnai által kötött megegyezésben. De azok a balliberálisok, akik tegnap Orbánt mindennek elmondták, a kormányt szidták, hogyan vélekednek?


Miért nem veszitek észre, hogy ilyen cikkekkel, lejárató kampányokkal nem lehet választást nyerni? Visszanyalt a fagyi, de rendesen.


Arról nem is beszélve, hogy tegnap még Orbán volt a hibás, mert Vietnámban kórházat épít, ma meg Orbán a hibás, mert az okos Bajna befektetését a sajátjának nevezte meg.

[link]



2017. szept. 26. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Csődöt mondott, de nem ezért. Hűtheted magatoknak a pezsit, 2018 a Fidesz kezében van.
2017. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem oldal-specifikus. Magyarorszag kette lett szakitva, van A es B csapat, es mindegyik csapatnak kotelezo mindent leszolni, amit a masik csinal.


Milyen szep hir lett volna, hogy "Orban V. folytatva Bajnai G. kezdemenyezeset, megegyezett korhazepitesrol Vietnamban". Csak hat ilyet Magyarorszagon nem lehet.

2017. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#2.

Igen, és ez azért van, mert ha a Fidesz mond egy A-t, akkor az ellenzéknek muszáj egy B-t mondani, annak ellenére, hogy korábban Bajnai már kimondta azt az A-t.

Ez köpönyegforgatás, ferdítés. Mindig mindenért Orbán a hibás.


"mindegyik csapatnak kotelezo mindent leszolni, amit a masik csinal."


Ez így van más országokban is. Csak más országok ellenzékei nem szidják azért az aktuális kormányt, amit ők csináltak.


Egyébként én nem szóltam le a Bajnait, nekem továbbra is az a véleményem, mint ami tegnap: a bel és külpol két külön játszma, összehasonlítani nem szabad.

2017. szept. 26. 10:24
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Sőt, a te szádból indoklás sem kell ehhez. Nálad ez a definíció. Másoknál meg más. Mivel hogy itt nem politizálás, hanem szajkózás zajlik.
2017. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Te se nagyon erőlteted meg magad, ahogy látom. Én legalább hozok fel érveket, de az egyik fületeken be, másikon ki. Aztán utána "Orbán Vietnámban épít kórházat", majd "Orbán Bajnai géniusz ötletét a sajátjának állítja be"


Nem ellentmondó kicsit? :)

2017. szept. 26. 10:31
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Látszik, hogy továbbra se érted a lényeget kérdező. Nem érdekel senkit se, hogy ki találta ki a vietnámi bizniszt, mindenki azon van felháborodva, hogy állandóan arra hivatkoznak nincs pénz az egészségügy fejlesztésére, nincs CT gépre pénz ott ahol kellene, erre hirtelen akad pénz hitelezés céljából kórházat építeni Vietnámba. Nem az érdekli az embereket kinek az ötlete volt, az embereket az érdekli, hogy miért nem lehetett ezt az egészet arébb tolni és elsőnek itthon rendet tenni az egészségügyben.

Már az elvakult Fidesz hívőségedre se lehet fogni, mert az összes Fidesz hivő ismerősöm is ugyanúgy lázong most ezen.

2017. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

"Igen, és ez azért van, mert ha a Fidesz mond egy A-t, akkor az ellenzéknek muszáj egy B-t mondani"


Te is elegge fekete-feheren latod a valosagot, ha csak ennyi jott le belole. Pont ugyanez megy forditva is, epp erre probaltam felhivni a figyelmed.


Peldanak akar azt is felhozhatnam, ahogy Orbanek minden egyes EU-s kezdemenyezest, dontest hasonlo modon kozelit meg, de az ellenzekkel is ugyanigy viselkednek.

2017. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

a baloldalnak már csak beteges orbángyűlöletre futja. talán ők is érzik már, hogy szakmailag ők nem rúgnak labdába

marad nekik a sárga irigység, a hatalommániás fajtájuknak

2017. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Már az elvakult Fidesz hívőségedre se lehet fogni, mert az összes Fidesz hivő ismerősöm is ugyanúgy lázong most ezen."


Látszik, hogy továbbra sem érted az alapproblémámat.

Meg hogy jön ide hogy fideszes vagyok amikor nem is a Fidesz kötötte ezt a megállapodást?

Meg miért akarsz a külpolitikába belpolitikai problémákat belehozni? A kettő két különböző dolog, igaz, egymásra hatással vannak. Ha nincs sikeres külpolitika, akkor cseszhetjük a "jó" belpolitikát.

2017. szept. 26. 11:17
 10/24 anonim ***** válasza:
25%

Nem olvastam, nem tudok véleményt formálni. De; nem vagyok egy nyelvtannáci - mi az hogy "BELÁZADTAK"????? Ilyen szó nincs!!!! Fellázadtak, olyan van.

Most ez kicsit off, de meg kellett ragadnom az alkalmat abbéli aggályaimnak, hogy minden "be"-vel kezdődik.

2017. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!