Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre senki sem emlékszik?

Erre senki sem emlékszik?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 4. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Például te eemlékeztél az már 1 de szerintem még egy csomóan emlékeznek
2017. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem de g*ci jó kép szerintem.
2017. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló rémesen buta. Mindenesetre Simicskát semmi és senki nem menti fel, de ugyanakkor el kell ismerni, hogy látszik bűntudat, rajta is és a HírTV-n is, amelynek hatalomtechnikai szempontból Jobbikos médiummá kellett volna válnia, de nem vált. Ez szerintem Simicska őszinteségének.egyik jele
2017. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(Nem buta az előző, mert akire gondoltam már kitörölték)
2017. okt. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért törölték az eredeti 3-as válaszolót, mert nem volt alaptalan, amit írt. Én is azért tettem fel a kérdést, mert 444.hu-n olvastam egy kommentet, miszerint az illető a baloldal helyében amnesztiát adna Simicskának, ha kiteregetne Orbánról.


Szerintem nonszensz, hogy bármit is megbánt volna. Csak azt bánja, hogy kiesett a pixisből, és már jön úgy a pénz, mint régen.

2017. okt. 4. 11:12
 6/6 A kérdező kommentje:
* NEM jön úgy a pénz.
2017. okt. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!