Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy a...

Egyetértesz azzal, hogy a (nyilvánvaló) fideszes kezdeményezéssel, hogy be kell tiltani a jobbikot?

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Hol mondott ilyet a kormány, hogy be kell tiltani?
2017. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2017. okt. 5. 19:14
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Jaaa... így már világos.

Köszi a forrást!

Igazat megvallva, egyáltalán nem szimpatizálok MÁR a Jobbikkal, vagy 5 éve Jobbik szimpatizáns voltam, de azóta teljesen kiábrándultam belőle, úgyhogy nekem tök mindegy, mi lesz Vonáék sorsa, teljesen hidegen hagy.

2017. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Hú ez aztán a demokrácia, hogy tilcsunk be mindenkit!!!

Mért nem tiltja be a Fidesz önmagát, ha nem tetszik nekik a rendszer?

2017. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

 

Mindig is utáltam a Jobbikot, de remélem, nem tudják betiltani őket, mert az igen aljas húzás lenne, méltó a szellemi elődökhöz, Rákosihoz és Hitlerhez, ráadásul ha az első pártot betiltják, utána előbb-utóbb jönnének a többiek is. Legfeljebb azért örülnék neki, mert tetszene a gondolat, hogy ettől a volt Jobbik-rajongóknak elborul az agya és elkezdik kiegyenesíteni a kaszákat, aztán elindulnak a Parlamenthez egy kis nemzeti inzul... izé, konzultációra.

2017. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Én blokkólnám :XD
2017. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%

ma 21:22


Én meg "BLOKKOLNÁM" ;)

Nem pedig "blokkólnám" :XD

2017. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Feltételes módról hallottál már? Komolyan nem értem, hogy egyeseknek ennyire nehezen megy a szövegértés vagy szándékosan értenek félre dolgokat.


Feltételezve, hogy ez a Fidesz műve, most egy kicsit megszorongatják őket, hogy nehogy nagyon elhúzzanak az MSZP-től. De nyugodt lehetsz a Fidesznek szüksége van rájuk és a baloldalra is, mert csak így van értelme a "centárlis erőtérnek" így nem lesz senki se betiltva.

2017. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Persze és ne lehessen más miniszterelnök, csak az, aki előtte már legalább 12 évig volt.

Ez logikus, hiszen egy ilyen embernek van leginkább elég tapasztalata hozzá.

2017. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

#2

én szoktam az M1 híradóját nézni de nem beszéltek arról egy szót sem hogy betiltanák a pártot

2017. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!