Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik úgy, hogy az...

Csak nekem tűnik úgy, hogy az ellenzékiek csak kifogásokat keresnek a Fidesz népszerűsége ellen?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem provokáció, hanem érdekel mások véleménye. Annyi embertől olvastam itt, hogy a Fidesz azért marad mert a sok ostoba birka meg a sok nyugdíjas megszavazza őket. Miközben a Fideszre szavaznak okosak is, buták is, öregek is, fiatalok is. Mostanában egyre többen (aktivisták,szavazók stb) támadják a választási törvényt is. Miközben egy ellenzéki párt sincs ami csak megközelítené a Fideszt szavazók tekintetében, tehát nem csoda ha nincsenek sehol. A választási törvény nem igazságos, de ha ennyivel többen szavaznak a Fideszre akkor nem a törvényre kellene fognia az ellenzékiknek, hogy nem állnak nyerésre (finoman szólva). Én itt szinte csak ezeket a kifogásokat olvastam ellenzékiektől. Olyat még nem láttam aki elismerte, hogy a Fidesz sikeresebb. Csak nekem olyan ez mint amikor valaki nem tud úszni és a víz a hibás? Vagy csak én látom így?

2017. okt. 10. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%

Nézd, az ellenzék egy kalap xar.

De az meg egy tény, hogy a Fidesznek vannak a legtanulatlanabb szavazói az összes párt közül, ráadásul aránylag nagyon sok az idős. Plussz a Fidesz szavazók 90%-a vidéki. A vidék döntő része pedig szegény.

Ezért az általánosítás miszerint a Fideszre az vidéki idős, tnulatlan prolik szavaznak. Ami természetesen csak részben igaz.

Viszont a választási törvény tényleg teljesen aránytalan. Ugyanakkor szánalmas az ellenzék vergődése. Semmilyen alternatívát nem tudnak kínálni.

2017. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Ha az ellenzéknél vannak az okosok, a Fidesznél meg a birkák, akkor hogy van az, hogy nem az ellenzék van kormányon?


Első lecke: Így jár az, aki folyton hülyének nézi az ellenfelét - a végén maga is elhiszi, folyamatosan alábecsüli, aztán alul is marad.

2017. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Úgy van kedves második, hogy a birkák többen vannak.
2017. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

"Ugyanakkor szánalmas az ellenzék vergődése. Semmilyen alternatívát nem tudnak kínálni."


Szeretem a hazámat, nekem ezért mondjuk a kevesebbet lopás már abszolút alternatíva a totális lopáson alapuló maffiakormányzás mellett. Már ezért bárki más jobb alternatíva a szavazatom leadásakor.

2017. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez valahol az általános erkölcsi nívó hanyatlásával is magyarázható.
2017. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Mármint az, hogy a Fidesz ennyire népszerű. Meglehet nézni egy ami átlag kisiparost, vállalkozót. Úgy csalnak mint a huzat. Ha rákérdezel, hogy hol a számla, csak bámulnak a képedbe mint egy UFO-ra. Na ezek a tipikus fideszesek.
2017. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Az ellenzékre jellemző, hogy nincs önkritikájuk. A népszerűtlenségükért Orbán, a vidékiek, az idősek, az erdélyiek, a prolik, meg az őcsényiek hibásak, meg úgy mindenki aki a fideszre szavaz. De az fel nem merül bennük, hogy ők csinálnak vmit rosszul...
2017. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Pontosan úgy van,ahogy az előttem lévő írta,nagyon sok ügyeskedő ember van az országban.


Lehet simliskedni,és ez szimpatikus nekik.


Amíg a nép ilyen,addig mit vársz a kormányától?

2017. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

3 féle fidesz szimpatizáns van.


1.Akik jól járnak az adókedvezményekkel.(Gazdag nagycsaládosok).


2.Akik tudnak ügyeskedni(adócsaló vállalkozók).


3.Buta,egyszerű proli emberek,akik elhisznek mindent,a rezsicsökkentést,Sorost,mellette manipulálhatóak,uszíthatóak.Lásd bevándorlással való totális riogatás.

2017. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen! Mert ma Magyarországon minden rendben van!
2017. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!