Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szóval a falusi hiszékeny...

Szóval a falusi hiszékeny nyugdíjasok a fidesz fő szavazóbázisa?

Figyelt kérdés
Akkor ez most hogy lehet ? Felköltöztek a fővárosba? [link]
2017. okt. 19. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Ezt akarják elhitetni a balos barmok, de nagyon nem így van. Nem bírják elfogadni, hogy a beteg liberális eszméknek befellegzett.
2017. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a családosok, vallásosak, kétkezi munkások.

Persze ez az én véleményem.

2017. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
igen, de a falusi hiszékeny nyugdíjasok 50% nem fog elmenni szavazni és még így is simán nyer a fityesz mert nincs más
2017. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyébként tök mindegy melyik pártra ki szavaz. Csak mintha egy réteg mentegetőzni próbálna azzal hogy csak agyvérzéses előrehaladott szenilitással rendelkezők szavaznak rájuk. Miközben minden pártnak minden rétegből van szavazójuk.
2017. okt. 19. 19:12
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Hát persze !


A bunkó hagymaszagú bőgatyás paraszok mind a Fideszben kötnek ki, agyatlan birkák...


A brit tudósok mondjuk arra kérdésre még mindig keresik a választ, hogy a balliberális felvilágosult, művelt, világot járt, intellektuális világítótornyok hogyan nem képesek összegründolni egy 10%-nál nagyobb pártot, ahol nem egymás hátában forgatják a kést 2000-es IQ bajnokok....


Nem veszitek észre, hogy az öntökönlövés világcsúcstartói vagytok azzal a brilliáns hozzáállással, hogy a hülye, birka, agyatlan analfabéta nyugdíjas részeges parasztoktól is kikaptok...


10 éve már MINDIG EGYFOLYTÁBAN !!!!


És még ti akartok kormányt váltani ?


Rágcsáljatok el egy fokhagymát... hátha jót tesz !!!

2017. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Évek óta minden korosztályban vezetnek, nyilván vannak olyan korcsoportok ahol szorosabb a dolog meg vannak olyanok is ahol utcahosszal vezetnek de a Fidesz az egyetlen olyan párt ma Magyarországon akinek minden korosztályból nagy számú szavazója van.

Végzettség szerint is ugyanez a mese.

2017. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

A vidéki, nyugdíjas korosztályban valóban népszerű(BB) a Fidesz. Okai lehetnek:


- az időseket érzelmileg jobban lehet riogatni idegenekkel illetve a komcsikkal.

- ebben a társadalmi szegmensben jobban jelen van a keresztény hit

- a modernebb eszmékre kevésbé fogékonyak az idősebbek, természetes emberi okokból. Mi is kevésbé leszünk azok ha öregek leszünk (általánosságban).

- a vidéki kisebb falvakba - ezek jellemzőbben "elöregedett" települések - sokakhoz nem jut el nagyon más , mint a köztévé és közrádió, illetve a többi ami igen, azok is már szinte mind kormányközeli vállalkozók kezeiben vannak.

- a plakátfelületek nagyrésze is kormányközeli kézen van.


Mindezek sima köztudomású tények, nem minősítem csak felsoroltam. Mindenesetre a fentiek alapján kijelenthetjük hogy a nyugdíjas (főleg vidéki) emberek egy erős, potenciális választóereje a kormánypártoknak.


A statisztikákat nem sokat szoktam nézni, mert teljesen hiteltelenek, max. nagyáltalánosságban lehet rájuk alapozni. Az hogy hetente kirak egy X-kötődésű intézet egy kutatási eredményt, az nem más, mint a kampány része. Nem kell túlzottan komolyan venni, különösen 1-2 százalékra.

2017. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

"10 éve már MINDIG EGYFOLYTÁBAN !!!! "


Csoda, hogy túlélted akkor az mszp kormányt annak idején. Az ilyen fanatikusok hajlamosak az öngyilkosságra, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy remélik.


Egyébiránt ne aggódj, a mentális kielégüléseden kívül, nem sok mindent ért el a fidesz, aminek a következményeit ugyanúgy te fogod viselni. Illetve mindannyian, de a fiatalabb generáció majd kikacsingat külföldre.

2017. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Na pont erről beszéltem hiába bármilyen kimutatás egyesek csak ugyanazt fujják.
2017. okt. 19. 19:58
 10/18 anonim ***** válasza:
Most akkor a gazdagoké, vagy kiké lényegében?
2017. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!