Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miközben az emberek, a potenci...

Miközben az emberek, a potenciális szülők rendszerszintű elhülyítése zajlik, elsősorban nyugati eszközökkel (gender, droglegalizálás, tömegmanipuláció. ), milyen jogon siránkoznak a politikusok az oktatás helyzetén?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem a tanárokkal is baj van... csak akarnak, de az átlag a béka segge alatt van
2017. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Nézőpont kérdése,szerintem az volt rendszerszintű hülyítés,hogy a nők végezzék a házimunkát,még a férfias a seggüket vakarják a tv előtt..
2017. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem értem mi köze a szakmai tudásnak a társadalomhoz,vagy a magánélethez?


Pont ez a baj,hogy sokan nem tudják szétválasztani a karriert,munkát a magánélettől,esetleg a magánvéleménytől.

2017. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ezzel kötekednék. A gyerek nem az iskolában fogja megtanulni a verset, vagy begyakorolni a szorzótáblát.

Ha a szülő nem veszi a fáradságot, hogy elfordítsa tekintetét a Facebook-ról, vagy a tévé elé ülteti, hogy idióta rajzfilmeket bámuljon (Pl. Dragon Ball) ahelyett, hogy esti mesét olvasná neki...

2017. okt. 20. 12:45
 5/20 anonim ***** válasza:

"Ha a szülő nem veszi a fáradságot, hogy elfordítsa tekintetét a Facebook-ról, vagy a tévé elé ülteti, hogy idióta rajzfilmeket bámuljon (Pl. Dragon Ball) ahelyett, hogy esti mesét olvasná neki.."


Először is a rengeteg Japán animációs mesébe oktató szerep is be van építve a társadalommal kapcsolatban.

Másodszor a gyerekek másnap arról fognak beszélni, amit tegnap láttak a tv-ben.

2017. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%

Kezdjük, ott hogy a verseket meg se kéne tanulni egy kettő kivételével.

Az oktatással az a baj, hogy nem enged specializálódni, teletöm hasznavehetetlen dolgokkal és ellopja az idődet. Ineffektív.

Legjobb példa erre a magyar irodalom heti 4 órában.

Soha senkit nem fog érdekelni, egyetlen verset sem fogsz elemezni és egy forintot nem fogsz keresni vele. Miközben kereken 0 pénzügyi ismeret órájuk van a diákoknak.

A magyar oktatási rendszer leragadt kb 1920 ban. Csupa hasznavehetetlen baromságot tanítanak miközben egy csomó való életben is fontos dolog meg kimarad.

Egyébként meg kérdező az ilyen genderizmus meg sjw meg egyéb faxságok Magyarországon a népesség max 1% érdeklik. Szóvsl ennek betudni az oktatási rendszer hibáját teljesen rossz és téves feltevés.

2017. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én arról írtam, hogy a szülőket hulyitik le szándékosan.


Ha a gyereked meg tanul pénzügyi ismereteket, akkor vagy lesz.rod, vagy panaszkodni kezdesz, vagy mondjuk a fejébe vered, hogy bankkal nem tud előnyös üzletet kötni, jobban jár, ha a saját elképzelése szerint forgatja a pénzét.

A szülő megtanithatja neki, hogy majd állam bácsi kihuzza úgyis a szarból, vagy hogy álljon talpra, legyen kreatív.


Persze kell a megfelelő férfi és női példakép.


Apa ne legyen minden nap tajrészeg, esetleg kérdezze ki a leckét, ha már a mosogatás anyára maradt.

2017. okt. 20. 13:06
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Dragonabll??? :-)

A kérdező azt hiszi, hogy 1997 és nem 2017 van!

2017. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese!
2017. okt. 20. 13:52
 10/20 anonim ***** válasza:
Tehetek én róla, hogy te már annyira el vagy hülyülve a nyugati eszközöktől, hogy kevered az évtizedek? :-)
2017. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!