Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon néptelenedni...

Magyarországon néptelenedni fognak e települések? Folyamatban van ez vagy már manapság létezik ez a folyamat?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Folyamatban van. De mindig lesznek olyan emberek, akik preferálni fogják a falut a városhoz képest.
2017. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két verzió van vagy elnéptelenedik vagy ha beköltöznek a cigányok, akkor egy virágzó autonóm cigány közösség alakul ki ott. Utóbbi Észak-Magyarországon gyakoribb.
2017. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fognak, főleg ha messzebb van mindentől, rosszak a lehetőségek, sőt még sok a "rejtett tartalék" is pluszban.
2017. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg,a fiatalok többsége nem akar falun lakni.
2017. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ők külföldre terveznek én így gondolom
2017. okt. 20. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribb jelenség. Jószerivel csak egészségtudatos idősebbek mennek vissza vidékre, hogy utolsó éveikben ökonom életmódot folytassanak.
2017. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én azt tapasztalom olyan falvak ahol belátható távolságon belül van munka nem néptelenednek el. Sőt aki nem akar külföldre menni az ország keleti felét lehet elhadja de áttelepül más helyre. Mondjuk olyan helyre ahol mint írtam van munka a közelben
2017. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen laknék falun csak hát a gyenge infrastruktúra... Kezdve az internettel ami ugye drága és lassú és instabil. A legtöbb településen boltok se nagyon vannak és a legközelebbi kórház is messze van. Nem beszélve a nem létező szórakozási lehetőségekről.
2017. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megcáfolnám az állításaidat. Rokonaim falun laknak van posta,bolt,coop,rendőrség,kínai,idősek otthona 3 is,általános iskola 2 na jó középiskola egyetem nincs. Ezt is megcáfolom : Kezdve az internettel ami ugye drága és lassú és instabil. B'szki ugyan olyan gyors falukban is mint városokban. Nem értem ezt a mondatodat. Kórház 30 km-re van azt elismerem. Szórakozási lehetőség nincs csak 4 kocsma van amit bevallok,hogy nem kevesen járnak oda. Sok embert szoktam ott látni. Kb ennyit tudok mondani. Nem tudom honnan vetted ezeket a dolgokat bár mondjuk nem minden város és falu ugyan olyan.
2017. okt. 21. 08:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó azt elismerem,hogy nem minden falu ilyen ahol ennyi minden van. Szórakozási lehetőség csak tényleg az alkoholban van meg a drogban. Ja meg van focipálya ,de eskü az ki van halva nem szeretnek focizni mindig üres :D Drogot megemlíteni csak azért írtam mert már mindenhol ez megy. Ahogy fogalmaztam itt üres a focipálya ,de ha Viktorékon múlna ide is stadiont építene. Nem mint ha focipálya tele lenne. Régen volt pizzéria is csak bezárt mivel a tulaj állítólag nem csak pizzát árult hanem illegálisan gombát szedett nem volt engedélye . Aztán lebukott semmi engedélye nem volt így eladta a pizzériáját most jelenleg laknak a házban át lett alakítva így pizzéria megszűnt.
2017. okt. 21. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!