Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek most is lesz...

Szerintetek most is lesz valami nagy balhé az október 23-i ünnepségen?

Figyelt kérdés
Egyre durvábbak az ilyen megemlékezések..:P Sose értettem, ha ilyen fene nagy a jólét az országban, akkor a közhangulat miért egyre rosszabb? Nem fordítva kéne lennie optimális esetben?

2017. okt. 22. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Most senki sem fizeti a balhézokat. Ingyért meg hülyék lennének akciozni.
2017. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Lesz balhé. Kim Dzsong Viktor most is sorosozni fog. Meg persze migránsozni.
2017. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
milyen balhé? Igazából utoljára 2006ban volt balhé október 23-án.
2017. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

"Sose értettem, ha ilyen fene nagy a jólét az országban, akkor a közhangulat miért egyre rosszabb?"

Az emberek érzik hogy nem jólét az ha mások gazdagodnak a munkájukból. A munkájukból csak némi pénzt kapnak, ráadásul a nyugati normálnak mondható bérnek is csak a töredékét. Abból adózik, az adó meg nem közjóra kerül visszaforgatásra hanem haveri vállalkozók támogatására vagy állami megbízásokat nyernek el haveri cégek. Nem tudok róla hogy ekkora böszmeség történt-e valaha az országban hogy közpénzből magáncégek, így magánemberek gazdagodhattak. Ráadásul egy feudalizmus jött létre az internet korában. Amit nem én mondok hanem a tévében számos társadalomtudós jelentette ki. Mert a lehetetlen sorban élő jobbágyokhoz hasonlóan élnek az emberek, akiknek munkájából főleg az egykori elvtársak és utódaik gazdagodnak.

A gazdaság hiába dübörög ha vele párhuzamosan az igazságtalanság is dübörög.

2017. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Kéne már valami jó "univerzális balhé".
2017. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Fideszes médiafelületeken megint percekkel a balhé előtt már kint lesz a cikk hogy: "zavargások a Jobbik rendezvényén, cikkünk folyamatosan frissül", aztán a rendőrök meggátolják a kormány által uzsorázott balhézókat, és a médiáról eltűnnek a cikkek, mintha soha nem is lett volna ilyen xD.



De narancs fejűek kitartóan mennek szavazni a "becsületes Orbán Viktorra".

2017. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ünnepség és balhé. Kell ennél több? Ez a színvonal minden mai helyzetet magyaráz. Sőt, többet.
2017. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

"Egyre durvábbak az ilyen megemlékezések..:P"


Tényleg? Én nem így vettem észre.

A balliberálisok 10 év óta nem veszik észre, hogy álomvilágban élnek. Az elmúlt 7 évben semmit nem erősödött a támogatottságuk. Itt gyakorin is erősnek akarnak tűnni azzal, hogy egy személy 4 különböző fiókról írja az elvakult fideszgyűlölő, Orbánmocskoló kommentjeit. Más lapokon sem jobb a helyzet.

2017. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Időjárásfüggő. Esőben erősen lanyhul a kormányváltó hangulat.
2017. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!