Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tüntetnek Orbán Viktor...

Miért tüntetnek Orbán Viktor ellen? És pont október 23. -án, amikor olyan sok jót tett velünk a miniszterelnök Úr?

Figyelt kérdés
Miért fütyülnek a balosok október 23. -án? Miért tüntetnek, amikor Orbán Viktor miniszterelnök Úr annyi minden jót tesz értünk, hogy azt felsorolni is nehéz. Megállította a migránsokat a kerítés építésével, családi adókedvezményeket ad a családosoknak, megoldotta a munkanélküliség kérdését, egyre kevesebb a szegény ember. Fejlődik, épül, szépül az ország.4-8 éven belül

2017. okt. 22. 12:10
1 2 3
 1/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%
Az embereknek joga van tüntetni akkor is, ha veled jót tett valaki. Trollolo.
2017. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

*baloldaliak, nem balosok

*23-án


Nem állított meg semmit a kerítés. Letelepedési kötvényekkel eleve több (veszélyesebb) migráns él itt, mint élne a kvóta miatt.

Inkább az adókat kellebe minimalizálni. Nem kell ide szocializmus, az emberek ne az államtól várják a segítséget!

Egyre több munkahely létesült, mert:

-közmunka,

-nyugatra normális bérért dolgozni sok magyar, így a munkahelyek felszabadultak.

A szegények ugyanannyian vannak, ha valamelyik népnemzeti csóró proli jobban járt, akkor az ország rosszul, lásd: devizás parasztok.

A középosztály viszont sokkal rosszabb helyzetbe került.

2017. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, nem én fogok kapni a pofámra holnap. Tavaly is kaptak, szerintem most is fognak. Én tapsolok a miniszterelnök Úrnak.
2017. okt. 22. 12:34
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

"Megállította a migránsokat a kerítés építésével"

Xart se állított meg, a kerítést a migránsok bejövetele után húzta...megállítani a Keletiben kellett volna őket, ehelyett továbbengedte őket...


"családi adókedvezményeket ad a családosoknak"

Ez Orbán előtt is volt...


"megoldotta a munkanélküliség kérdését"

Igen, mert a java külföldre ment dolgozni.


"egyre kevesebb a szegény ember"

Hát az ő körében egész biztos. Menj le falura, vidékre.


"Fejlődik, épül, szépül az ország."

Hátha neked az fejlődés, hogy lassan elérjük a 2000-es évek eleji szintet, akkor ja... pl az utak is kiváló minőségűek mindenhol ugye?

2017. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Te vagy az?

[link]

A képen is barna a nyelv.

2017. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Ja ez lemaradt: mindezek ellenére szépen felmondtad a leckét, kapsz érte egy jutifalatot.
2017. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

"olyan sok jót tett velünk a miniszterelnök Úr"


Akkor a "velünk" tagjai az nyilván nem tüntet ellene nem gondolod? Akivel meg nem tett jót, vagy rosszat tett az meg tüntet, miért ne tenné amíg még lehet.

2017. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
A magadfajták miatt kéne visszahozni a cenzus alapú választást.
2017. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha demokrácia van, akkor tüntetni is szabad. Mi a problémád ezzel? Szerintem a miniszterelnököt sem zavarja, hanem tudomásul veszi.
2017. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem még as kellemes, napos időt is Orbán Viktor miniszterelnök úrnak köszönhetjük. Az esős, ködös idő pedig egyenesen a Soros terv része.
2017. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!