Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mondta hogy létezik a...

Ki mondta hogy létezik a soros terv és mi az?

Figyelt kérdés

2017. okt. 25. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

A Fidesz találta ki,hogy uszítson más kultúrák,országok,népek iránt. Nem létezik ilyen terv.

Ez az ember elmondja a frankót a szar rasszistáknak: [link]

2017. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Maga Soros mondta.

A lényege,hogy Európát el kell árasztani idegenek népcsoportokkal.

2017. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Nincs nyilvánosságra hozva (milyen meglepő), hogy a Fidesz épp mit tart annak.

Itt a GYK-en azért vannak feltételezések, de leginkább egy 2015-ös javaslatára szoktak hivatkozni.

Ám ezzel az a probléma, hogy azt már többször is módosította, továbbá nem azt és úgy tartalmazza, mint amit a kormány terjeszt.

2017. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

A #2-es fasiszta.

Ez az egész terv másrol sem szól,mint hogy a felgyülemlett népharag másra hárítása,ellenség kép kialakítás. A fasiszták nagyon jók abban,hogy gyűlöletet és félelmet gerjesszen,ezzel manipulálhatóvá,irányíthatóvá tegye az embereket.

2017. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Én nem mondtam hogy létezik. Nem dőlök be a gyűlöletpropagandának,mint egyesek,többek között #2 és sleppje
2017. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Kis tanulmány Soros ténykedéséről: [link]


Barátai szerint nyilván nem igaz - főleg, mivel az Origo közölte, amit olvasni se szabadna kultúrembernek -, szerintem pedig az.


Soros terv pedig létezik. Vagy mi másnak kellene nevezni, mikor azt írja Soros a saját anyagában, hogy 'my plan'?

2017. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Irónia: ON


A Soros terv az Soros György kifontolt stratégiája a világ elpusztítására, hisz a KDMP megmondta, Sörös György maga a Sátán, az utolsó antikrisztus, aki előkészíti a terepet az apokalipszis lovasainak, akik majd véget vetnek a világnak. Ezt a szörnyő véget csak egy ember, a messiás, Orbán Viktor tudja megállítani, de egész Európa ellene van, kereszthalálhoz hasonlóan őt is elfogja dobni a nép magától. 2018-as Magyarországi választás tétje hogy a messiás vagy az antikrisztus kerül hatalomra. Szavazz a Fidesz-KDNP-re, és állísd meg az apokalipszist!

2017. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

A balliberális azt mondták 2015-ben, hogy nincs migráns beáramlás Európában.

A balliberálisok azt mondták 2016-ban, hogy nincs szükség a kerítés megépítésére.

A balliberálisok azt mondják 2017-ben, hogy nincs Soros terv.


Hogy lehet ilyen bandának hinni?

ELÉG a töketlen balliberális bandából!

2017. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

# 8/8 Időpont ma 20:39


A migrációt valós problémának láttam már 2014-ben, a kerítés építését sem elleneztem még 2014-ben sem, amikor a Fidesz a Jobbik kerítésről szóló javaslatát leszavazta, viszont a Soros terv egy röhejes hülyeség.

2017. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt is van néhány válasz ezzel kapcsolatban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__89..

2017. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!