Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzékiek annyira jól...

Ha az ellenzékiek annyira jól látja a dolgokat, akkor miért csak a kormány és a szavazóinak a szidására képes?

Figyelt kérdés
Kicsit provokációnak tűnhet a kérdésem de nem az. Ahogy olvasgatom a kommenteket mérhetetlen a Fidesz gyűlölet. 100 ból 95 bármit megtenne a kormány leváltásáért. Ha ennyien akarnák őket % ban leváltani az országban már rég nem lennének kormányon. Tehát valamiért itt jobban szidják a Fideszt, mint az egész országra nézve. Természetesen mind okosnak hiszi magát, a Fidesz szavazókat meg egytől egyig hülyének. Azzal takaróznak, hogy a Fideszre csak a birkák szavaznak meg a nyugdíjasok, mert ugye valamit mondani kell kifogásnak. Nem gáz, hogy orrba szájba szidjátok a kormány lehülyézitek a szavazóit de mégis ők vannak hatalmon? Vagy elég ennyi, hogy szidhatjátok a kormányt meg a szavazóit?

2017. okt. 27. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

A Fidesznek van egy masszív tábora, az ellenzék rendkívül megosztott és nem igazán hajlanak az összefogásra.


Azt pedig nem mondanám, hogy csak a kormány szavazóit szidják, azt inkább az ellenzéki szavazók teszik, de ez kölcsönös.


Ellenben a kormány rendszeresen Soros bérencnek, hazaárulónak titulál mindenkit aki nem ért velük egyet. Ezáltal azt sugallja, hogy itthon minden rendben van, aki mást gondol az pedig csak a kormány hatalmát akarja megdönteni...


Amúgy meg az ellenzék keze meg van kötve, a kormánynak masszív többsége van és nem hajlandó kommunikálni az többi párttal, szervezettel. Sőt mindent megtesz, hogy azokat ellehetetlenítse, így hát behéz tenni...

Mondjuk nem mintha a Fidesz olyan sok jót tenne, csak gyűlöletet keltenek, és mialatt s polgárok egymást utálják vagy Brüsszelt, Sorost... közben pedig tömik a zsebük a Fidesz közeli strómanok.

2017. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert szándék van a kormányváltásra de képesség nincs. Egy normális ellenzéki párt értelmes programokkal állna elő nem csak azzal hogy orbántakarodj. Az első hozzászólónál jól látszik hogy értelmes választ adni képtelen csak jelentgetni tud . Mint a pártjai
2017. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan miben vitázzon az ellenzékkel a fidesz, amikor gyakorlatilag a liberális ideológiájuk agresszív skálázásán semmit nem tudnak felmutatni önállóan?(és azt is készen a nyugati elvtársaktól importálták.) De most komolyan, ki a lószart érdekel a gender ideológia magyarországon?! Tényleg ez az egy társadalmi jelenséget találták megoldandónak, hogy milyen jogai vannak a transzneműeknek?!

A többi meg olyan, hogy még azok sem vevők rá, akik amúgy ennek a nyertesei lennének. Pl.: tömegesített szociális lakásrendszer. Értem, hogy nyugat európában már az anyjukat is eladták, és emiatt megfizethetetlenek a piaci lakásárak emiatt meg az adófizetők pénzéből kell a lakhatást megoldani (egyébként a társadalom egy sokkal vékonyabb szeletének, mint itt kéne), itt azért még nem ez a helyzet.

Ja de. Annyit, hogy engedjünk be több balos képviselőt a listás alapon, azért, mert nincs annyi jó hírű megbízható balos közszereplő arc országszerte akikre fel lehetne húzni az egyéni körzeteket.

Itt miről vitázzunk? Semmi más, minthogy a gombhoz próbálnak választani egy kabátot, és mindezt igazságosságnak tüntetik fel, miközben gyakorlati társadalmi haszna meg zéró.


Ezért, és nem másért gyengék a balos pártok.


A jobbik amúgy tök jól nyomja a 50-es 60 as évek baloldali szocdem politikáját, csak az a baj, hogy magyarországon a nincstelen munkásság már régen nincsenek.

Helyette valamiféle magasabb hozzáadott értéket előállító ipari munkásság van, akik egyébként egykulcsos adó pártiak, mert a 150 nettót simán megkeresik, a szociális adókra meg nem vevők. Velük sem volt senki szolidáris. A régi középosztálybeli álmaik hajtják őket.

Őket nem tudja a bérunióval megszólítani a jobbik.


Innentől miről vitázzon a fidesz? Ha nem jók a nyugati szociális adózási minták akkor mi a frászért erőltesse?!

2017. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

#3 A Fidesz mit tud? Mi az érdeme?

A Fidesznek még csak programja sem volt 2014-ben.

2017. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első én Fidesz szavazó vagyok (leszek) a saját érdekemben racionális alapokon, soha nem "Sorosbérenceztem" le ellenzéki szavazót. Szomorú látni, hogy egyesek (főleg az ellenzékiek) ennyire lehülyézik a Fideszes, miközben magukat természetesen mindig értelmesnek tartják. Csak azt nem értem, hogy ilyen eredmények mellett ez nem ciki nekik?
2017. okt. 27. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Több marad a zsebben, ingyen tanulhat aki akar, értelmes(ebb) szociális politika.

Látod ilyen proli dolgok érdekelnek engem.


persze lehet vitatkozni :)

licitáljon a baloldal, aztán majd meglátjuk, de jelenleg egyetlen balos pártban sem látom azt, hogy az ő víziójukban több lenne, mint az hogy válcsukleadiktátort

ezzel engem nem lehet meggyőzni sajnálom

2017. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!