Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypárti vagyok, de...

Kormánypárti vagyok, de kritikus. Emiatt árulóznak. Jogos? Van lehet a Fideszben helye építő kritikának? Nekem? Támogatom őket, de a lopást és arroganciát nem! Hogyan tiltakozzak tegyek ellene? Nem nyilvánosan. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
A Fidesz politkája: aki nincs velünk, az ellenünk van. Már Navracsicsot is hazaárulózzák.
2017. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos mostanra odáig süllyedt a kormány erkölcsileg, hogy azt tudom mondani, aki rájuk szavaz az hazaáruló, és aktívan résztvesz az ország társadalmi és gazdasági kivéreztetésében.


Nincs érv amellett, hogy egy olyan pártot támogasson valaki, amely nyíltan a gyűlöletetre és a félelemkeltésre épít, amely mindenkit ellenségnek titulál aki nem ért velük egyet és amely kiáll az erőszak mellett.


Mindezek mellett pedig felesleges beruházások révén milliárdokat lopnak el, amelyekből szépen létrejött egy kormány közeli oligarcha csoport...


Konkrétan pár éve szimplán rossznak gondoltam a Fideszt, mostanra bebizonyosodott, hogy egy undorító, önző érdekek által vezérelt maffia, amely egyetlen célja a pénzszerzés...

2017. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan. A Fidesz nem más, mint legalizált korrupt maffiózók gyülekezete, akiket abszolút nem érdekel az emberek élete, csak az, hogy tömhessék a saját zsebüket és lenyúlhassák az eu-s pénzeket. Ezt még a vak is látja. Ja nem. Túl sok a bégető agymosott. még 8 év és megszületik az új Kim vezér...
2017. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
A helyzet az, hogy akkor sem tánogatnák egy kormánypártot ha egyébként egyet értenék vele, ha lop, csal, korrupt, ráadásul pofátlanul, és visszaél a hatalmával. Az uszításról már ne is beszéljek.
2017. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

"Fideszben helye építő kritikának?"


Egy diktatorikus rendszerben nem létezik építő kritika, vagy velük vagy, vagy ellenük.


3. birodalomban ha azt mondtad Adolfnak ne ölj annyi zsidót akkor a rendszer ellensége voltál.


Ma ha kritizálod a fideszt akkor válogathatsz: migráncssimogató, sorosbérenc, hazaáruló, balib, liberális, kommunista, fogyatékos, és hasonló jelzők közül.


Ennyi a különbség a diktatúra és a puhadiktatúra közt.

MÉG! nem visznek el a kritikáért MÉG!

2017. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
A Fidesz szavazók között egészen kicsi már az a réteg, aki szívvel ki tud állni ezért a maffia pártért. Egyre többször találni olyanokat akik vállalják, hogy csak az egykulcsos adó miatt szavaznak rájuk. Sokan meg egyszerűen letagadják, hogy rájuk szavaznak mert ez már akkora szégyen, nem is akarnak magyarázkodni miatta. Tény, hogy ilyen súlyosan bűnöző és korrupt párt, ilyen kormány még előttük nem volt Magyarországon.
2017. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"3. birodalomban ha azt mondtad Adolfnak ne ölj annyi zsidót akkor a rendszer ellensége voltál. "


Tipikus balos legendárium. A nácik alatt egyáltalán nem volt széles társadalmi támogatottsága az utópista, társadalommérnök gondolatoknak, mint ahogy a kommunisták és a liberálisok alatt sem.


Ami azt illeti a sajtóban rendszeres volt ezeknek a dolognak a "cáfolata", akárcsak a szovjet gulág ami "nem is volt, de ha volt is akkor is csak a rendszer köztörvényesei kerültek ide".

2017. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

én felvállalom hogy fidesz szavazó vagyok de ennek csak egy oka van, az hogy nincs ennél jobb.


a fidesznek voltak pozitívumai is ahogy egyesek már felettem felsorolták egykulcsos adó stb na az ellenzék még ezt is tönkre tenné

2017. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
azért kíváncsi vagyok melyik kormánykritikára kaptad te meg a hazaáruló jelzőt
2017. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Tipikus balos legendárium. A nácik alatt egyáltalán nem volt széles társadalmi támogatottsága az utópista, társadalommérnök gondolatoknak, mint ahogy a kommunisták és a liberálisok alatt sem."


Tipikus fideszes komment, lebaloldalizol ? ebbe csak egy bibi van nem vagyok baloldali

Ha valaki jobb oldali még nem jelenti hogy szereti a diktatúrákat, de ha csak személyeskedésre futja a fidesznél a helyed ott ez a szint ha már érveik nincsenek.

2017. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!